Україна та Гонконг скасували візи

Віктор Янукович під час візиту до Гонконгу підписав угоду про взаємне скасування віз та висловив сподівання на швидкий і динамічний розвиток економік України та Китаю.

Україна та Гонконг підписали двосторонню угоду про взаємне скасування віз та угоду про співробітництво і взаємну адміністративну допомогу в митних справах.

Церемонія підписання документів відбулася у присутності президента України Віктора Януковича та Глави адміністрації САР Сянган Дональда Цанга, повідомила прес-служба глави держави.

Під час зустрічі з Цангом Янукович наголосив, що його візит до Китаю присвячений відкриттю нових можливостей для динамічного розвитку відносин між Україною та КНР.

Особливе місце у цьому контексті українська сторона приділяє Спеціальному адміністративному району Сянган (Гонконг).

Президент зазначив, що за короткий період, який минув від часу його зустрічі з главою КНР у Вашингтоні, на рівні спільної українсько-китайської міжурядової комісії була проведена величезна робота.

"Наше спільне з головою КНР Ху Дзіньтао рішення щодо переходу українсько-китайських відносин на стратегічний рівень, сподіваюсь, дасть можливість швидкого та динамічного розвитку економік наших країн", - наголосив Янукович.

Зі свого боку, Цанг високо оцінив те, що до програми візиту президента України було включено відвідання Гонконгу. "Вся країна, весь Китай сьогодні розвивається дуже швидко та динамічно, а Гонконг залишається унікальною часткою нашої держави", - сказав він.

"Я сподіваюсь, що під час Вашого короткого, але дуже насиченого візиту Вам вдасться хоча б певною мірою побачити, чим ми є, що собою представляємо, і особливо - що ми можемо разом робити заради майбутнього", - додав Цанг.

Нагадаємо, з 1 по 5 вересня Віктор Янукович перебуває у Китаї з державним візитом. У рамках його візиту було підписано 13 двосторонніх українсько-китайських документів про співробітництво в різних сферах.

Зокрема, Янукович та Ху Цзіньтао підписали спільну заяву між Китайською Народною Республікою та Україною стосовно всебічного підвищення рівня китайсько-українських відносин дружби і співробітництва.

Читайте також:

Янукович прогулявся Великою китайською стіною

Партія регіонів домовилася про стратегічну співпрацю з Компартією Китаю

Тягнибок: на Україну чекає засилля дешевої робочої сили з Китаю

Янукович: Україна завжди дотримувалася політики одного Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: