Діви-друзі: що подарувати на день народження та як разом проводити час

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
7175
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Діви-друзі: що подарувати на день народження та як разом проводити час

Фото: ТСН.ua

Діви - це представники стихії земля.

Діви - представники стихії землі. Люди, які народилися під цим знаком зодіаку, дуже працьовиті, вони добре прилаштовуються до різних життєвих обставин, звертають особливу увагу на деталі. Діви прагнуть покращити навколишнє середовище, тому можуть бути занадто критичними до себе. 

Діви-друзі: ключові якості характеру

На перший погляд, Діви можуть здатися холодними та беземоційними, але вони - чарівні та володіють великим почуттям власної гідності. Управитель Дів - Меркурій - планета інтелекту та спілкування, люди, які народжені під цим знаком зодіаку, природні, допитливі, методичні та логічні. Вони поважають чужу думку. Астрологічний символ Діви - скромна та добра дівчина. 

Діви-друзі: найкращі подарунки на день народження 

Серед подарунків для друзів, які представляють астрологічний знак Дів лідирують скриньки для прикрас та дорогоцінностей. Діви дуже охайні і організовані, а тому їм дуже сподобається, якщо ви подаруєте разом з прикрасами і скарбнички, в яких їх можна зберігати.

Також все, що пов'язано зі здоровим способом життя і медициною, наприклад, абонемент у басейн або на сеанси масажу, теж буде гідно оцінено Дівами. 

До того ж Діви люблять домашніх тварин, тому ви можете придбати щось їхньому улюбленому вихованцю. Якщо ви обираєте якісь прикраси як подарунок, то зверніть увагу на такі камені як цитрин, сердолік (це різновид кварцу - ред.), перидот (олівін) та сардонікс. Приміром, з цитрином асоціюється хитромудрий бог Меркурій, тому цей камінь ще називають "крадійським". Езотерики вважають, що, наприклад, сердолік сприяє ясності мислення. 

Щодо щасливих металів Діви, то це - нікель. Адже цей метал легко набуває будь-якої форми, що характерно для Діви. 

Якщо ви обираєте квіти як подарунок на день народження Дівам, то рослини, які асоціюються з цим знаком зодіаку, ростуть у піщаних, неродючих землях, вони часто мають ніжні квіти та листки та насіння з твердою шкіркою. Знак Діви панує під час збору врожаю, - кінець серпня - початок вересня, тому Діва асоціюється з зерном, а також з рослинами, на яких є горіхи або корнеплоди. Трави, які сприяють покращенню травлення  та позбавляють від проблем травлення, наприклад такі як насіння кропу та листя чорниці, теж вважаються рослинами Діви. 

Якщо ваші друзі-Діви полюблять екзотичних тварин, то їхні тварини - це лисиці, гієни, мавпи, куниці, хорти, бджоли, жуки та павуки. Вони асоціюються з Дівою, бо швидко рухаються та відомі своєю хитрістю та гнучкістю. Також вони схильні до практичної діяльності, наприклад, павук, який тче павутину. У більшості випадків - це розумні тварини, які тільки підтверджують асоціацію представників цього знака зодіаку з богом Меркурієм. Інша категорія тварин Діви - це тварини, які полюбляють насіння та горіхи - йдеться про дрібних пташок, папуг та білок. Вони їдять плоди рослин, якими керує Меркурій, "покровитель" Дів. Звісно, перед таким подарунком слід добряче порадитися з друзями, аби хижа тварина не сталася сюрпризом. 

Читайте також:

Як захиститися від негативного впливу магнітних бур – астрологиня Розалія Романова

Як захиститися від негативного впливу магнітних бур – астрологиня Розалія Романова

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7175
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація