Якщо ЗСУ відійдуть на кілометр, Станиця буде втрачена - голова Луганщини

Глава Луганської області вважає, що неможливо повністю виконати домовленості. 

Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз заявив, що відведення українського озброєння на кілометр може призвести до втрати Станиці Луганської. На його думку, повністю виконати Мінські домовленості не вдасться.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Я поки не розумію, як це зробити практично. Тому що відвести на кілометр. У нас Станиця Луганська, якщо ми йдемо на кілометр, ми просто втратимо Станицю Луганську. Я не хотів би втрачати ні сантиметра української землі. Я не вірю, що буде з їх боку буде дотриманий режим тиші, тому що кожен день йдуть обстріли ", - зазначив Гарбуз.

Глава Луганської області вважає, що в ході Мінських переговорів потрібно домовлятися не про відведення техніки на кілометр, а про повернення територій під українську юрисдикцію.

Нагадаємо, що 21 вересня, в Мінську було підписано рамкове рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів на Донбасі. Прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що була досягнута в Мінську домовленість про відвід військ і озброєння стосується трьох ділянок – Станиці Луганської, Золотого і Петровського. 

Визначено ще чотири ділянки, на яких планується відведення зброї – Марчук

Колишній секретар РНБО та представник України у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук розповів, що відведенням зброї на трьох ділянках не обмежиться. Планується вже у жовтні домовитись ще про чотири ділянки і так далі до повного відведення, якщо будуть необхідні передумови.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: