Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ексклюзивні годинники будуть мати хронограф, гравюру з номером особистого авто і сапфірове скло.

Лімітована колекція годинників призначена для власників спорткарів Ford GT і розроблена спільно з підрозділом Autodromo, яке займається ексклюзивними виробами для автомобілістів.

Годинник будуть налаштовувати відповідно до смаків покупця за допомогою сайту з віртуальною моделлю і випускати виключно під замовлення.

Годинник можна замовляти під колір самого Ford GT, а також завдати гравіювання з номером кузова особистого спорткара, зробивши примірник ексклюзивним. В аксесуарі також будуть відображені елементи дизайну GT, а кнопки для налаштування вироблятимуть з вуглеволокна. Циферблат складається з трьох частин і закритий сапфіровим склом. Використання багатошарової конструкції дозволило досягти 3-D ефекту.

"Ефект, якого я хотів домогтися, був піксельним тривимірним зображенням на екрані комп'ютера, і застосовується до цифрової приладової панелі автомобіля. В циферблаті повинна бути глибина, в яку вдивляєшся, але при цьому все залишається простим і зрозумілим. Обмежень для дизайну не було, але ми створювали функціональний годинник для гонщика", - сказав засновник і креативний директор Autodromo Бредлі Прайс (Bradley Price) під час презентації продукту.

У нижній частині циферблату розміщено важіль управління годинами з швейцарським механізмом LaJoux-Perret 7773, який сам заводиться, в керамічному корпусі шириною 43 міліметра. Всі зразки буде зібрано в майстерні Autodromo в Dobbs Ferry в Нью-Йорку. Годинник буде поставлятися в алюмінієвій коробці, яка також розмістить номер шасі автомобіля.

Ціна на ексклюзивні годинники починається з 11 500 доларів США, що в порівнянні з 500 тисячами за автомобіль Ford GT не така вже велика сума.

Відзначимо, що в Bentley Bentayga виробник вмонтував сейф, який має функцію розпізнавання відбитку пальця. У компанії вирішили, що водіям буде спокійніше, якщо відсік для дрібних речей буде надійно закритий і доступ до нього зможе мати тільки водій або члени його сім'ї.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції