Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Франкфурт підтримав відмову від дизельних автомобілів

З лютого 2019 року в'їзд у місто машин з дизельними двигунами буде закритий.

Адміністративний суд Німеччини зобов'язав місто Франкфурт-на-Майні відмовитися від автомобілів на важкому паливі. З метою дотримання норм забруднення повітря діоксидом азоту з лютого 2019 року заборонено в'їзд у місто машин, що відповідають екологічному стандарту "Євро-4" і нижче, йдеться в рішенні адміністративного суду у Вісбадені, прийнятому в середу, 5 вересня.

Суддя Рольф Хартман повідомляє, що таке рішення прийнято в рамках дотримання норм викидів в атмосферу та з метою поліпшення екологічного середовища в місті.

Він додав, що заборона необхідна, оскільки всі ініціативи, які проводило місто не призвели до позитивного результату. Суд також постановив збільшити додаткові екологічні заходи у вигляді переходу громадського транспорту на електрику, збільшення кількості перехоплюючих парковок на околицях міста і підвищення цін на паркування в центрі.

На федеральній землі Гессен з вересня 2019 року буде введена сувора заборона на використання автомобілів стандарту "Євро-5" і нижче. Якщо враховувати стандарти Німеччини, запроваджені у 2010 році на показники вмісту двоокису азоту в атмосфері, то зараз вони перевищують норму. У тому ж Франкфурті при стандарті 40 мікрограм на кубічний метр зараз спостерігається середнє число в 50 мікрограмів.

Рішення суду торкнеться чверті машин, які зареєстровані в місті і невизначене число тих, хто проживає у передмісті і приїзджає на роботу в мегаполіс. А за статистикою Франкфурт є лідером цього рейтингу і число кочуючих працівників досягає 310 тисяч чоловік.

Нагадаємо, що нещодавно Штудгарт прийняв рішення закрити в'їзд в місто дизельним автомобілям. Крім того, штраф за порушення дещо дорожчий, ніж в інших містах Німеччини.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції