Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прототип в перспективі може стати новою версією популярного кросовера.

На автосалоні в Лос-Анджелесі компанія Hyundai представила кросовер Vision T, який у перспективі, ймовірно замінить Tucson.

Знімки прототипу опублікувала медіаслужба Associated Press.

На фотографіях видно, що Vision T отримав агресивну зовнішність і динамічний силует кросовера. В авто виділяються рельєфні боки, кутасті колісні арки і концептуальні задні стійки. Разом з тим найбільше впізнаваності кросоверу додає незвичайна передня частина.

Великий інтерес викликає радіаторна решітка, осередки якої можуть закриватися і відкриватися. Це дозволяє регулювати кількість повітря, яке потрапляє в моторний відсік.

Крім того, за елементами радіаторної решітки ховаються компоненти світлодіодної оптики. Фактично, це нове рішення використання так званих "сліпих" або підйомних фар, просто у новому форматі.

У довжину Hyundai Vision T витягнувся на 4,6 м за колісної бази в 2,8 м, тобто за габаритами перевершує актуальне покоління кросовера Tucson – але лише злегка, якраз на ті міліметри, на які зазвичай модель зростає у разі зміни генерацій.

Vision T можна розглядати, як натяк на майбутню новинку, тим більше, що між "особою" концепту і передньою частиною прототипу Tucson є багато спільного. Про те, що прототип замінить популярний кросовер, натякає і назва Vision T, букви якого, ймовірно, зашифровано назву авто.

Hyundai Vision T_2
motorauthority.com

Нагадаємо, що Volkswagen офіційно представив електричний універсал. Автомобіль може проїхати без підзарядок 590 км

Залиште свій коментар

Вибір редакції