Jaguar Land Rover опинилася на межі фінансової катастрофи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обвал продажів у Китаї призвів до масштабних втрат.

Компанія Jaguar Land Rover оголосила про втрати грошового запасу на майже 4 млрд доларів.

Знецінення відбувалося поступово, але у марці приховували відомості про реальний стан речей, пише AutoNews.

Половина втрачених коштів викликана знеціненням заводів Jaguar Land Rover, які працювали на ринок Китаю. Обвал авторинку країни спровокував плачевні наслідки не тільки для британської марки, яка тепер належить індійській Tata Motors, але і для інших компаній.

Інша половина грошей, це інвестиції, які Jaguar Land Rover вклала у розвитку інноваційних технологій і покупку інтелектуальної власності.

Деякі з розтрат цілком очікувані для бренду, але залишається загадкою, чому в компанії приховували факт таких значних втрат. Так, за 2018 рік зазначалося, що існує "ризик знецінення через оптимістичні очікування майбутніх обсягів продажів".

Тобто Jaguar Land Rover розраховувала на зростання продажів у Китаї і вклала дуже багато грошей в розвиток нових технологій. Як результат інновації не почали ще приносити дохід, а світовий авторинок не виправдав очікувань.

У зв'язку з таким значним обвалом грошового запасу Jaguar Land Rover впала і ліквідність компанії на ринку. Крім того, зовнішній борг компанії виріс більш ніж до 5 млрд доларів станом на 31 грудня.

Раніше згадувалося, що Ford готує помсту для Land Rover після розриву співпраці. Компанія планує створити конкурента Land Rover Defender.

Залиште свій коментар

Вибір редакції