Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Судно представляє з себе 41 метр розкоші з упізнаваним дизайном німецької марки.

Студія дизайну Porsche випустила суперяхту Royal Falcon One довжиною 41 метр для королівського флоту Сингапуру.

Про це стало відомо з повідомлення партнера німецької марки і експерта у галузі будівництва яхт, компанії C&N.

Судячи з повідомлення, у замовленні королівський флот попросив дизайнерів Porsche створити "космічний корабель на воді". Головним завданням було створити судно, яке буде зовні радикально відрізнятися від конкурентів.

Royal Falcon One має три гостьові каюти на головній палубі. Крім того, майстер-люкс і VIP-люкс знаходяться на верхній палубі. Два нижніх поверхи містять каюти для екіпажу з 10 осіб. Тендер (менший сервісний катер) укладається в корму, і для його спуску і підйому є спеціальний кран.

До послуг гостей яхти надаються шкіряні дивани вільної форми, джакузі на верхній палубі, головний зал з барною стійкою і панорамним оглядовим майданчиком, а також приватна відкрита палуба біля головного люкса.

Яхта з дизайном від Porsche була побудована в Швеції і має два дизельних двигуна MTU на 2300 к. с. Судно може підтримувати крейсерську швидкість 15 вузлів (28 км/год) і досягти максимальної швидкості 35 вузлів (64 км/год). Вартість Royal Falcon One повідомляють тільки за індивідуальними заявками.

Раніше згадувалося, що Porsche і Boeing домовилися випустити аэромобиль. Компанії планують створити цілу міську екосистему з літаючим транспортом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції