Porsche і Boeing домовилися випустити аеромобіль

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанії планують створити цілу міську екосистему з летючим транспортом.

Компанія Porsche домовилася з американською корпорацією Boeing про спільне створення електричних аеромобілів з вертикальною посадкою.

В перспективі співпраця має вилитися у створення цілого нового сегменту – міської авіації, повідомляє пресслужба Porsche.

Судячи з інформації, компанії планують створити цілу екосистему, яка переведе міський транспорт на зовсім інший рівень. При цьому нові летючі автомобілі будуть орієнтуватися саме на клієнтів, які можуть дозволити собі транспорт преміум-класу.

"Porsche і Boeing об'єднують точну інженерію, стиль і інновації для розвитку міської мобільності у всьому світі", - прокоментував угоду з Porsche віце-президент і генеральний директор Boeing NeXt Стів Нордлунд.

Компанії вже навіть випустили кілька тизерів свого бачення майбутніх аеромобілів. На них зображений стильний літак із короткими крилами, гладким фюзеляжем з закругленими вікнами, який нагадує автомобіль задньою частиною.

Дослідження, проведене Porsche Consulting, показало, що ринок міський повітряної мобільності значно зросте після 2025 року. У компанії вважають, що рішення міської повітряної мобільності "перевозити пасажирів швидше і ефективніше, ніж сучасні традиційні засоби, з меншими витратами і більшою гнучкістю". У майбутньому це може означати появу великого ринку для летючих Porsche.

Boeing_2
Porsche.com

Раніше в Porsche розповіли, коли з'явиться електричний кросовер Macan. Автомобіль побудують на тій же платформі, що і Taycan.

Залиште свій коментар

Вибір редакції