Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Статистика ДТП в Україні виправдала водіїв "євроблях"

З 19 аварій тільки одна буває з участю авто на "євробляхах" або на іноземній реєстрації.

Автомобілі української реєстрації скоюють ДТП у 18 разів частіше, ніж машини на будь-якій іншій реєстрації у сукупності.

Таку статистику надіслала поліція у відповідь на офіційний запит "Авто Євро Сили", пишеться на сторінці спільноти у Facebook.

"Відповідь однозначна – нам брешуть з екранів телевізорів і проплачених ЗМІ-ресурсів, перебільшуючи і придумуючи штучно роздуту загрозу, яка випливає від автомобілів на іноземній реєстрації", – написали у групі.

Так, з офіційної відповіді випливає, що з 19 аварій тільки в одній бере участь авто на "євробляхах" або на іноземній реєстрації загалом.

При цьому у товаристві відзначили, що номер або реєстрація автомобіля жодного стосунку до відповідальності за скоєну ДТП не має.

Авто на українських номерах скоюють ДТП у 18 разів більше ніж на будь-який інший реєстрації в сукупності!!! --- Прийшов...

Опубліковано Авто Євро Сила Середа, 3 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, що Кабмін схвалив сучасну автоматичну фіксацію порушень ПДР. Кабінет Міністрів розширив список легальних сучасних засобів контролю безпеки на дорогах.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції