Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Європі розповідають про нові способи підстави водіїв

Шахраї пропускають водіїв на перехресті, щоб потім підставитися.

Нові способи підставити чесних водіїв, шахраї вигадують в Литві, але схема цілком може перекочувати в Україну разом з автомобілями на європейській реєстрації. Там набирає поширеність "ввічлива послуга", при якій водій, якого пропустили виявляється в ситуації винуватця. Про це пише портал AutoBlog за інформацією Delfi.

Вимагателі вибирають круговий рух і спеціально пропускають обрану жертву вперед, щоб потім в останній момент прискоритися і підставити свій автомобіль під удар. За правилами дорожнього руху водій, який не поступився дорогою винен апріорі.

Після ДТП шахраї пропонують заплатити їм та розійтися, а якщо сума їх не влаштує або водій відмовиться домовлятися, то вони спокійно очікують виплат по страховці.

Про такі схеми розповідає представник страхової компанії звертаючи увагу водіїв і закликаючи до того, щоб бути уважними. Крім того, представник Дорожньої поліції повідомив про те, що скоротилася кількість випадків, коли пішоходи потрапляють під колеса автомобілів.

Нагадаємо, що в Україні викрадачі звернули свою увагу на крадіжку автомобілів на європейській реєстрації. Їх складніше потім ідентифікувати, а часто поліція не шукає, оскільки водії таких транспортних засобів користуються ними в країні нелегально і навряд чи підуть до влади.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції