Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Tesla Model 3 довела свою безпеку в страшній аварії

Чергова аварія з електрокаром показала високі рівень безпеки продукції компанії.

Користувач порталу Reddit, який має нік StapleGun опублікував фото аварії, в яку потрапила його дружина. Він розповів, що вона рухалася трисмуговим шосе на своїй Tesla Model 3 в крайній лівій зі швидкістю 110 км/год, коли сталося зіткнення двох автомобілів на середній смузі.

Електрокар відкинуло в бетонний блок. Він пройшов по дотичній вздовж нього і потім кілька разів перекинувся. Автомобіль зупинився догори колесами. Як не дивно, але жінка відбулася лише синцями та переломом одного хребця.

Tesla

Не довелося витягати її з автомобіля за допомогою інструментів, двері відкрилися абсолютно вільно.

Tesla

Чоловік запевняє користувачів мережі в тому, що Tesla Model 3 незважаючи на всі чутки про порушення під час виробництва автомобіля, проявила себе чудово в плані безпеки. Подушки спрацювали, скло не вилетіло в салон, а кузов зберіг свою геометрію на рівні водія.

Більш того, StapleGun повідомляє, що після страхових виплат купить ще одну Tesla Model 3.

Tesla

Нагадаємо, що компанію Tesla переслідують звинувачення в невірній роботі автопілота і спалахуваючих акумуляторів. Спочатку спроби прискорити виробництво нової моделі Tesla Model 3 призвело до перенапруги виробництва, і в мережу просочилася інформація, яка повідомляла про неякісну збірку акумуляторів. Пізніше, в компанії виявили співробітника, який зливав інформацію у ЗМІ і після висунутих проти нього звинувачень продовжує звинувачувати компанію в несумлінності.

Вибір редакції