Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виробник пилососів Dyson з тріском провалив проект електрокара

Компанія знайшла інвесторів і відмовилася від подальшого розвитку сегменту авто.

Компанія Dyson закриває свій підрозділ з створення електрокарів, так і не випустивши своє перше авто.

Виробник пилососів просто не знайшов інвесторів для запуску у серію електромобіля, пише Jalopnik з посиланням на слова глави бренду Джеймса Дайсона.

За його словами, Dyson зміг розробити "фантастичний електрокар", але він не підходить для масового виробництва та випуску на широкий ринок.

"Це не збій продукту або збій команди, для якої цю новину буде важко почути і перетравити. Їхні досягнення були величезні – враховуючи масштабність і складність проекту", - йдеться у зверненні до співробітників.

Варто зазначити, що проект електрокарів британського бренду був дуже амбітним. Dyson розробляв твердотільні акумулятори, що поки що ще не поширено на ринку – цей проект міг би дати компанії перевагу перед іншими виробниками, якщо б він реалізувався.

Загалом над проектом електрокара працювало близько шестисот осіб. У Dyson заявили, що постараються розподілити їх усередині компанії.

Раніше повідомлялося, що Bosch пропонує кріпити вибухівку на батареях електрокарів. Заряди повинні підвищити безпеку в авто під час аварії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції