Volkswagen призупинив збирання кросоверів Audi у Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У концерні вважають випуск преміальних кросоверів на території країни нерентабельним.

Концерн Volkswagen призупинив виробництво кросоверів Audi Q7 на калінінградському заводі у Росії одразу після тестового запуску ліній.

Випуск елітних авто в країні називають нерентабельним через зарубіжні санкції, пише Kommersant.

Судячи з інформації, Audi налагодила виробництво на заводі і вже випустила 250 машин, але тепер компанія не може домовитися з материнським концерном Volkswagen про продовження великовузлового складання.

Видання зазначає, що калінінградський завод в останні роки працює на особливих умовах, за якими уряд РФ компенсує йому утільсбор. Щоб не втратити цих привілеїв, керівництво підписало спеціальний інвестиційний контракт (СПІК), згідно з яким до 2028 року обсяг такої збірки може звестися до 35 тисяч машин на рік.

Щоб Audi могла продовжувати збірку кросовера на російському заводі, їм потрібно увійти до списку марок, прописаних у контракті.

У перелік таких компаній вже потрапили BMW, Kia, Hyundai, Genesis і Ford. Видання повідомляє, що представники галузі сумніваються, що квоту віддадуть преміальному кросоверу – набагато більш ймовірність, що її отримають корейські виробники.

Нагадаємо, що в Росії почали тести безпілотного "Камазу". Вантажівка їздить територією заводу компанії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції