Треш. У Мережі показали найбезглуздіші пристосування для машин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Користувачів здивувала непотрібність деяких винаходів.

Серед низки корисних винаходів для авто є і ті, користь від яких вкрай сумнівна. Більше того, вони просто-таки заслуговують Шнобелівську премію за безглуздість.

Тим не менш, всі винаходи – це спроба зробити життя простішим, а чи вдалося це, треба вирішувати окремо. Нижче показані випадки, де користь від пристосування вельми сумнівна.

Чохол на кермо виконаний, як дитяча іграшка. По-перше, садити дитину за кермо небезпечно. По-друге, через таку рухому накладку можна втратити контроль над управлінням.

Безглузді пристосування_3
Microsoft News

Надувний матрац для сну на задніх сидіннях – не дуже практична річ, враховуючи, що доросла людина не зможе тут зручно лягти. Тим не менш, можливо, він стане у нагоді сім'ям з дітьми.

Безглузді пристосування_4
Microsoft News

Шийний кондиціонер – ще одна вкрай безглузда річ. Залишається незрозумілим – коли ж його використовувати: якщо людина сидить на кріслі, то її може продути, а якщо ні, то є звичайний кондиціонер.

Безглузді пристосування_6
Microsoft News

Накладна полиця на дверцятах машини особливо підійде тим, хто любить закласти все вільне місце абсолютно непотрібними речами. Так, можна скласти масу речей на приладову панель, а решту на багатофункціональну додаткову полицю.

Безглузді пристосування_5
Microsoft News

Світлодіодний дисплей на заднє скло – сумнівний винахід, призначення якого залишилося нерозкритим. Можливо, ним користуються автохами, які ще не все сказали водієві ззаду. Принаймні про це свідчить одне із зображень.

Безглузді пристосування_9
Microsoft News

Модульний підсклянник – ще одне пристосування з розряду "непотрібні речі для зберігання мотлоху". Мало того, що у підстаканник можна поставити воду, так у додаток сюди можна скласти безліч різних дрібничок.

Безглузді пристосування_7
Microsoft News

Портативна кавоварка – підійде для тих, хто постійно поспішає. Замість того, щоб зайти до кафе і насолодитися хвилинами відпочинку від дороги, можна пити напій, що бадьорить, не виходячи з машини ні на хвилину.

Безглузді пристосування_8
Microsoft News

Світлодіодні накладки на диски – пристосування, яке не начепити на дорогах загального користування. Тим не менш, можливо, десь вони і стали у пригоді.

Безглузді пристосування_1
Microsoft News

Автокрісло для собаки, ймовірно, було придумане великими фанатами тварин. Пристосування чудове з усіх боків. При цьому, собака може нудьгувати у дорозі, вилазити зі свого сидіння та відволікати водія.

Безглузді пристосування_2
Microsoft News

Тривимірні ковпаки – красиве пристосування, але тим не менш не дуже практичне і навіть небезпечне на дорогах. Проте воно, ймовірно, прекрасно підходить для раритетних автомобілів на фестивалях.

Безглузді пристосування
Microsoft News

Ще більш безглуздо всі вище представлені пристосування виглядають, якщо порівняти їх з машинами майбутнього. За припущеннями експертів, вже до 2030 року на вулицях з'являться електрокари, безпілотники та авто з доповненою реальністю. Таку думку підтверджують і автовиробники, які запекло розробляють інновації у боротьбі за покупця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції