До України з РФ заборонили ввезення ще 18 книг російського видавництва

Дата публікації
Перегляди
437
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До України з РФ заборонили ввезення ще 18 книг російського видавництва

Фото: Associated Press

Держкомтелерадіо не надало дозвіл через пропаганду держави-агресора.

Експертна рада Державного комітету телебачення і радіомовлення України не дала дозволу на ввезення на українську територію з Російської Федерації 18 книг російського видавництва ТОВ "Манн, Иванов и Фербер", які містять пропаганду держави-агресора.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як пояснюється, на обкладинках цих книг видавець розмістив рекламу російських видавництв "Ексмо" та АСТ, портал Yandex.ru, до яких в Україні рішенням РНБО застосовано спеціальні економічні санкції за систематичний випуск та поширення літератури антиукраїнського змісту.

"Крім того, ці книги містять рекламу соціальної мережі ВКонтакте, яка широко задіяна в інформаційній війні проти України. Саме через цю соціальну мережу здійснюється рекрутинг найманців для участі у бойових діях проти нашої країни на тимчасово окупованих територіях Донбасу. До власників мережі ВКонтакте рішенням РНБО 2019 року теж було застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції)", - йдеться в повідомленні.

Так, експертна рада ухвалила рішення віднести ці 18 видань до такої видавничої продукції, що не дозволена до розповсюдження на території України. Рішення експертної ради затверджено наказом Держкомтелерадіо.

Нагадаємо, що у березні 2019 року Держкомтелерадіо зупинило видачу cуб’єктам господарювання дозволів на ввезення книг з РФ, які виготовлені видавництвами, що увійшли до санкційного списку. Зокрема, не буде ввозитися видавнича продукція ТОВ "ТД Алгоритм", ЗАТ "Книжковий світ", ТОВ "Видавництво "Ексмо", ТОВ "Видавництво "Віче", ТОВ "Видавництво Центрполіграф", ТОВ "Видавництво "Яуза", ТОВ "Видавництво "АСТ", ТОВ "Видавничий дім "Пітер", ТОВ "Яуза-прес".

Наступна публікація