Чи буде ядерна війна в Україні: відомий мольфар здивував прогнозом 

Чи буде ядерна війна в Україні: відомий мольфар здивував прогнозом 

Мольфар каже, що ядерної війни не буде / Фото: pixabay.com

Путін намагається просто залякати українців.

Ймовірність використання Росією тактичної ядерної зброї у війні проти України - вкрай низька.  

Про це сказав відомий мольфар Макс Гордєєв.

"Карти показують, що такі дії спричинили б величезні міжнародні наслідки, і Росія не готова йти на такий ризик. У мене таке відчуття, що російське керівництво усвідомлює, що застосування ядерної зброї призведе до незворотних наслідків і повної ізоляції на міжнародній арені", - сказав він.

Більш імовірним сценарієм, за припущенням Гордєєва, є продовження використання Росією традиційних військових засобів і методів тиску, таких як ракетні удари по стратегічних об'єктах і масовані артилерійські обстріли. 

Раніше мольфар назвав, які області в найближчі місяці можуть опинитися під щільним вогнем Росії. Більше про це читайте у новині.

На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ДВА УКРАЇНСЬКИХ МІСТА - В НЕБЕЗПЕЦІ! Відомий мольфар попередив про нову загрозу!

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація