Два українських міста в небезпеці: відомий мольфар попередив про нову загрозу

Два українських міста в небезпеці: відомий мольфар попередив про нову загрозу

Обстріли триватимуть / Фото: Associated Press

Росіяни щільно атакуватимуть південні регіони. 

У Мережі - сотні прогнозів щодо закінчення війни в Україні. Напередодні один із мольфарів здивував своїм прогнозом й назвав, які області в найближчі місяці можуть опинитися під щільним вогнем Росії

Усі деталі – в ексклюзиві TСН.ua. 

Мольфар Макс Гордєєв каже, що Росія продовжить масовані ракетні удари по стратегічних об'єктах і масовані артилерійські обстріли. Крім того, росіяни будуть щільно атакувати південні регіони. 

За його даними, ситуація на півдні України, зокрема у Херсоні та Одесі, залишатиметься напруженою, а жителям південних областей слід бути готовими до можливих евакуацій. 

"Я бачу, що ці регіони будуть схильні до атак і обстрілів. Українські війська будуть активно працювати над зміцненням оборони і звільненням окупованих територій. Жителям цих областей слід бути готовими до можливих евакуацій і дотримуватися запобіжних заходів. Я відчуваю, що в Херсоні та Одесі буде реалізовано важливі оборонні проєкти, спрямовані на захист населення і критичної інфраструктури. Ці зусилля допоможуть мінімізувати збитки та покращити безпеку в регіонах", - сказав він.

Що віщували Ванга та Нострадамус про закінчення війни в Україні — читайте в новині.

На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: ДВА УКРАЇНСЬКИХ МІСТА - В НЕБЕЗПЕЦІ! Відомий мольфар попередив про нову загрозу!

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація