Експерт розповів, чи існує для Києва нова загроза наступу росіян

Дата публікації
Перегляди
23к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Експерт розповів, чи існує для Києва нова загроза наступу росіян

Фото: УНІАН

Загроза для Києва з півночі залишається.

Втім, зараз наступу ворожих військ з території Білорусі на столицю не буде. Армія Російської Федерації "удар буде робити на захід".

Так заступник директора Центру армії, конверсії та роззброєння з міжнародних питань Михайло Самусь в інтерв'ю ТСН.ua відповів на запитання, чи загроза для Києва з Білорусі залишається.

"Якщо вони зараз залізуть на Київський напрямок, то вони там знову і поляжуть. Все ж таки головне завдання північного угруповання - це відволікання уваги. Навіть географічно це не Донбас і не південь. Там такі швидкі марші не виходять. Вони вже там трошки побували і знають, чим це завершиться. Там треба десант, там треба спецоперацію, там треба дуже-дуже розумно і грамотно воювати з потужною розвідкою і координацією. Але координації вони так і не навчилися. А в лісах і болотах треба ретельно готувати операцію", - наголошує військовий експерт. 

Він вважає, що "у росіян не буде фізичної можливості відволіктися, бо у них буде "горіти" на сході. 

Нагадаємо, експерт Олег Жданов повідомляв, що російські солдати змушені перекидати частину своїх військ та озброєння на Запорізький напрямок, аби стримувати там успішні атаки Збройних сил України. За його словами, характер війни найближчим часом зміниться.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація