У суді зірвало дах: через негоду в Первомайську постраждали судові документи

У суді зірвало дах: через негоду в Первомайську постраждали судові документи

Скріншот відео

За іронією долі, папери просушували на горищі міськрайонного суду після того, як їх затопило у підвалі.

Негода, яка принесла зливи і шквальний вітер у місті Первомайську Миколаївської області, наробила збитків у міськрайонному суді. Сильні пориви вітру зірвали частину покрівлі і рознесли документи, які просушували на горищі після того, як їх затопило в підвалі.

Про подробиці наслідків стихії для місцевого суду йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Відео негоди, під час якої тисячі документів вітер вихопив з-під зірваного даху Первомайського міськрайонного суду і розніс на десятки метрів, зняли очевидці. “Чуємо — гуркіт такий, як залізо до заліза. Глянули у вікно — бачимо, літають папери — прямо, як сніг”, - пригадує мешканець Первомайська Анатолій Кобрус. 

Негода тривала лиш 10 хвилин, але за цей час негода не лише зірвала дах, а й затопила все горище. Вітер розніс тисячі документів навкруги — облікові картки, картки про правопорушення...

У суді, щоправда, запевняють, що жодної цінності ці папери не мають.  Заступник голови Первомайського суду Володимир Закревський стверджує, що карточки, які були на горищі, є тільки свідченням про старі справи, які давно вже знищені, і мають вартість лише, як макулатура. 

За іронією долі, на горищі ці папери опинилися тому, що їх намагалися просушити після попереднього потопу  у підвалі.

Тим часом з’ясувалося, що покрівлю на суді встановили лише півтора роки тому, але, судячи з того, як легко дах зірвала стихія, кріплення було неякісним. За ремонт довелося заплатити майже 400 тисяч гривень, і знов витрачати такі кошти в суді не збираються.  

За словами в.о.  начальника територіального управління Державної судової адміністрації в Миколаївській області Ольги Дзюби, відновити покрівлю зобов’язаний підрядник, який виконував попередні роботи. 

Наразі робота суду обмежена, адже злива залила також кілька кабінетів і вивела з ладу  комунікації та електронну систему. Працівники суду сподіваються, що негода оминатиме Первомайськ, поки не відремонтують дах. 

У Первомайську від негоди зірвало дах суду

У Первомайську від негоди зірвало дах суду

Повʼязані теми:

Наступна публікація