Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
74-річний чоловік Памели Андерсон кинув її через SMS – ЗМІ

Шлюб зірки з Джоном Пітерсом протримався менше двох тижнів.

Американська акторка та фотомодель Памела Андерсон, яка тиждень тому розійшлася зі своїм п'ятим чоловіком, виявляється, не була ініціатором розриву.

Як вдалося з'ясувати журналістам, це 74-річний кінопродюсер Джон Пітерс поставив крапку у цих стосунках. Ба більше, чоловікові не вистачило мужності сказати Памелі про припинення союзу особисто.

Так, Пітерсон написав Памелі SMS, у якому зізнався, що "боїться" і хоче "спокійного життя у свої 74 роки".

"Люба Пеммі. Ці дев'ять днів були чудовими, неймовірними. Що я зрозумів, так це те, що ми дійсно гарні друзі і були такими протягом тривалого часу. Всі ці шлюбні штуки з адвокатами, зобов'язання дійсно мене лякають. Це змусило мене усвідомити, що у свої 74 я хочу простого тихого життя, а не міжнародної любовної історії. Тому, вважаю, найкраще, що ми можемо зробити – я поїду на декілька днів, і, можливо, тобі варто повернутися до Канади. Ми це зробили. Світ знає, що ми це зробили і, я гадаю, що тепер нам варто йти різними шляхами", - таке повідомлення Пітерс надіслав Андерсон, пише RadarOnline.

Памела Андерсон та Джон Пітерс, 1989 рік
Getty Images
Памела Андерсон вже зустрічалася з Джоном Пітерсом 30 років тому

Також кінопродюсер додав, що "ідея будувати спільну імперію була веселою", проте "він помилився". Окрім того Пітерс зауважив, що любить своїх дітей і не хоче літати часто до Канади, де живе Памела.

Разом з тим Джон Пітерс додав, що все ще сподівається зняти Памелу у своєму фільмі і пообіцяв, що для неї це буде "справжній прорив". Екс-чоловік зірки зізнався їй у коханні, попросив вибачення і висловив сподівання, що вони лишаться гарними друзями.

На все це, певно, приголомшена, Андерсон відповіла: "Я пробачаю тобі" і додала смайл.

Інсайдер додав, що стосунки Памели з Джоном завжди були дивакуватими.

"Це завжди були дивакуваті стосунки. Вони були близькими протягом десятиріч, проте ніколи не спілкувалися телефоном – виключно за допомогою SMS. Він не бачив її декілька місяців, потім вона з'явилася і вже через чотири години вони побралися", - поділилося джерело.

Памела Андерсон та Джон Пітерс
Associated Press
Джон Пітерс та Памела Андерсон

Нагадаємо, що цей шлюб і для Памели Андерсон і для Джона Пітерса був п'ятим. Пара, яка зустрічалася ще 30 років тому, таємно одружилася у  Малібу 20 січня цього року. Та цей союз протримався 12 днів.

Першим чоловіком Андерсон був рокер Томмі Лі, з яким вона перебувала у шлюбі три роки та народила двох синів. Другим чоловіком акторки був відомий рокмузикант Кід Рок, але і цей шлюб протримався недовго: за рік пара розлучилася. А потім двічі Памела виходила заміж за гравця в покер Ріка Саломона, проте їхні стосунки остаточно закінчилися 2015 року.

Особисте життя Пітерса ще більш активне, ніж у його ексдружини. Так, він чотири рази був одружений, тривалий час перебував у стосунках з Барброю Стрейзанд та має п'ятьох дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції