Антикорупціонери затримали бойфренда Даші Астаф'євої

Справа стосується значних коштів.

Детективи НАБУ разом із спеціальною антикорупційною прокуратурою другого серпня затримали бойфренда Даші Астаф'євої – Артема Кіма.

Цю інформацію ТСН підтвердили із власних джерел.

САП на своїй сторінці у соцмережі повідомила про затримання підприємця, який "упродовж 2012-2014-х років разом із службовими особами Держагентства з інвестицій та ДП "Державна інвестиційна компанія" заволоділи 94,2 млн гривень, виділеними на проект "Якісна вода"".

Сьогодні, 02.08.2017 детективами Національного антикорупційного бюро України за процесуального керівництва прокурорів Сп...

Опубликовано Спеціалізована антикорупційна прокуратура 2 августа 2017 г.

ТСН стало відомо, що запобіжний захід Артему обиратимуть третього серпня, нині ведуться слідчі дії.

Даша Астаф’єва та Артем Кім_3
instagram.com/da_astafieva

Сама Даша поки ніяк не прокоментувала ситуацію. Пара давно не приховує своїх стосунків, про котрі стало відомо ще у грудні минулого року. В інтерв'ю сайту ТСН.uа артистка зізналася, що кохає і кохана. 

Зауважимо, національний проект "Якісна вода" передбачав забезпечення 80% населення України безпечною водою, та монтаж автоматичних комплексів очищення. У рамках реалізації проекту мало відбутися будівництво систем очистки питної води.

Даша Астаф’єва та Артем Кім_2
instagram.com/da_astafieva
Даша Астаф`єва та Артем Кім

За дорученням прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Даша Астаф’єва та Артем Кім_1
instagram.com/da_astafieva
Даша Астаф`єва та Артем Кім

Даші Астаф'єва та Артем Кім
instagram.com/da_astafieva

Керівник відділу з протидії корупції Центру "Ейдос" Гліб Канєвський, НАБУ цікавиться іншими проектами агентства Каськіва, - пише "Українська правда". 

Даша Астаф’єва та Артем Кім_4
instagram.com/da_astafieva
Даша Астаф`єва та Артем Кім

НАБУ і САП взялися за проекти агентства Каськіва: є затриманий - ЗМІ_2
Українська правда

Зауважимо, що спеціалізованою антикорупційною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо заволодіння державними коштами службовими особами Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, ряду державних підприємств та іншими особами на загальну суму 567 млн. гривень.

Нагадаємо, Владислава Каськіва звинувачують у розкраданні державних коштів у 2012-2013 роках на суму 7,5 млн грн за укладеним договором про надання фіктивних рекламних послуг з ТОВ "Глорія". Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів.

Залиште свій коментар