Джамала розповіла, як допомагала MARUV перед фіналом нацвідбору на "Євробачення-2019"

Джамала розповіла, як допомагала MARUV перед фіналом нацвідбору на "Євробачення-2019"

Дата публікації
Перегляди
17к
Джамала розповіла, як допомагала MARUV перед фіналом нацвідбору на "Євробачення-2019"

Артистка зізналася, що вболівала за пісню MARUV на національному відборі.

Українська співачка Джамала, яка вперше показала обличчя свого сина, прокоментувала нацвідбір на "Євробачення-2019", членом журі якого вона була, йдеться у "Світському житті".

Артистка зізналася, що дуже важко переживала все, що там відбувалося, та й ще досі переживає.

"Була дуже напружена атмосфера. Якщо б я знала, що буде такий нацвідбір, я, може, не погодилася б бути суддею. Може, дійсно була дуже емоційна, тому що, якщо це стосується Криму, то це мій особистий біль і він так у мене виривається назовні. Я не могла не сказати про те, що відчувала", - висловилася Джамала.

За її словами, людина, яка їде представляти нашу країну, повинна мати позицію.

Джамала повідомила, що перед фіналом нацвідбору вона допомагала MARUV своїми порадами. Крім того, бек-вокалістки Джамали співали з MARUV у фіналі.

"Я казала їй, що мені дуже хочеться, щоб вона була богинею у цій пісні. "Так, ти дуже добре танцюєш, але, все ж таки, конкурс "Євробачення" - співочий конкурс". І вона прислухалася, вона багато чого зробила. Вона додала гітару, про яку я сказала, що це буде мати сексуальний вигляд. Я вболівала за цю пісню, вона мені подобалась", - зауважила Джамала.

Як Євробачення попсувало нерви Джамалі

Як Євробачення попсувало нерви Джамалі

Відразу після національного відбору Джа поїхала відпочивати на Балі. Це мало вигляд, ніби артистка навмисне втекла від преси, щоб не коментувати нацвідбір. Але вона стверджує, що це було збігом.

"Квитки на Балі коштують дуже дорого, щоб купувати їх день у день. Насправді, я придбала цей квиток півроку тому, бо планувала цей запис, і на мене там чекали музиканти. Це було заплановано, це був збіг", - пояснила співачка.

Нагадаємо, тим часом MARUV виступила на церемонії нагородження музичної премії "ЖАРА Music Awards" у Москві, де виконала пісню Siren Song, з якою мала представляти Україну на "Євробаченні-2019". А напередодні вона виступала на дні народженні популярного радіо у Києві.

До слова, MARUV, яка перемогла у національному відборі, не представлятиме Україну на "Євробаченні-2019" - суспільний мовник та співачка не дійшли згоди "через низку причин".