До шоу 1+1 "Без мандата" приєднаються гламурні зірки

До шоу 1+1 "Без мандата" приєднаються гламурні зірки

Незабаром "в народ" пыдуть зірки

У новому телесезоні шоу каналу 1+1 "Без мандата" поповниться представниками шоу-бізнесу.

Відтепер проект матиме назву "Без мандата і гламуру", а участь у ньому братимуть не лише політики, але й зірки.

Більша частина правил першого сезону залишається у силі – на 5 днів зірка, чи то політик, переселяется у просту українську родину. Та відтепер зіркам та політикам дозволять на усі 5 днів залишити при собі щось одне із свого повсякденного життя: телефон, гаманець, мандат тощо. Що саме залишити учасник проекту вирішує  сам.

"Момент, коли учасник обирає, що залишити собі, дуже цікавий, - коментує продюсер проекту "Без мандата і гламуру" Оксана Кучерова. – Те, у якій послідовності вони відмовляються від своїх привілеїв, в деякій мірі демонструє,  які інструменти насправді допомагають нашим зіркам і політикам вирішувати справи. До речі, зірки часом можуть вирішити навіть більше проблем, ніж політики. Щоб полагодити дитячий майданчик, навчити сільських жителів користуватися комп’ютером, дати людям урок здорового способу життя чи то примирити чоловіка із дружиною - не обов’язково мати можливість змінювати законодавство. Часто люди просто не знають з чого починати, і їм потрібний приклад впевненої у собі успішної людини".

Отже незабаром "в народ" підуть олімпійські чемпіонки Лілія Подкопаєва і Катерина Серебрянська,ресторатор Маргарита Січкар та багато інших зірок, які не побояться п'ять днів прожити звичайним життям українського громадянина під наглядом телекамер.

"Без мандата і гламуру" незабаром на "1+1".

Читайте також:

Андрій Доманський перевіряв - чого він вартий, і пережив шок

Кастинг шоу 1+1 "Пекельна кухня" подовжено на один тиждень

"1+1" починає роботу над новим форматом: екранізація щоденників звичайних людей

Повʼязані теми:

Наступна публікація