Катерина Бужинська в прозорому плащі заспівала про сильну жінку

Катерина Бужинська в прозорому плащі заспівала про сильну жінку

Фото: прес-служба Катерини Бужинської

Артистка представила композицію "Ледяная".

Українська співачка Катерина Бужинська, яка показала архівні весільні фото, порадувала шанувальників випуском нової композиції.

Артистка представила пісню "Ледяная". До випуску треку Бужинська знялася в спокусливій фотосесії. На знімках співачка постала в прозорому плащі від Louis Vuitton.

Фото: прес-служба Катерини Бужинської

Як розповіла Катерина, її нова пісня-маніфест "Ледяная" про сильну жінку, яка пережила всі негаразди у стосунках з чоловіком і стала загартованою, а точніше - крижаною, як співає артистка.

В кінці зими Катерина Бужинська своєю новою піснею стала на захист жінок, яким бажає залишити нещасне кохання у холодах, а до весни переродитися і повірити, що навіть після зради можна заново покохати і все-таки знайти свого рідного і єдиного чоловіка.

Фото: прес-служба Катерини Бужинської

"Ті, хто тебе образив, - навічно залишаться за твоєю спиною, в тиші льодової пастки твоєї зневаги. Ти ще не віриш, зараз льодяна, скоро ти полюбиш знову, і долоні твої наповняться теплим медом спокуси і бажання. Все це буде, обов'язково. Просто зараз - ти -  крижана, не відчуваєш нічого, але все буде. Скоро. Весною. Про це моя нова пісня. Сильна. Жадана. Крижана", - коментує прем'єру неоднозначної пісні Катерина Бужинська.

Крім того, артистка твердо переконана, що жінки потребують підтримки. Своєю новою піснею співачка хоче підняти бойовий дух представниць прекрасної статі і вселити в них віру в те, як би не було боляче, але треба пам'ятати, насамперед, про любов до себе.

Нагадаємо, декілька тижнів тому Катерина Бужинська показала дітей та чоловіка на гірськолижному курорті Болгарії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація