Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Бужинська в прозорому плащі заспівала про сильну жінку

Артистка представила композицію "Ледяная".

Українська співачка Катерина Бужинська, яка показала архівні весільні фото, порадувала шанувальників випуском нової композиції.

Артистка представила пісню "Ледяная". До випуску треку Бужинська знялася в спокусливій фотосесії. На знімках співачка постала в прозорому плащі від Louis Vuitton.

Катерина Бужинська_1
прес-служба Катерини Бужинської

Як розповіла Катерина, її нова пісня-маніфест "Ледяная" про сильну жінку, яка пережила всі негаразди у стосунках з чоловіком і стала загартованою, а точніше - крижаною, як співає артистка.

В кінці зими Катерина Бужинська своєю новою піснею стала на захист жінок, яким бажає залишити нещасне кохання у холодах, а до весни переродитися і повірити, що навіть після зради можна заново покохати і все-таки знайти свого рідного і єдиного чоловіка.

Катерина Бужинська_2
прес-служба Катерини Бужинської

"Ті, хто тебе образив, - навічно залишаться за твоєю спиною, в тиші льодової пастки твоєї зневаги. Ти ще не віриш, зараз льодяна, скоро ти полюбиш знову, і долоні твої наповняться теплим медом спокуси і бажання. Все це буде, обов'язково. Просто зараз - ти -  крижана, не відчуваєш нічого, але все буде. Скоро. Весною. Про це моя нова пісня. Сильна. Жадана. Крижана", - коментує прем'єру неоднозначної пісні Катерина Бужинська.

Крім того, артистка твердо переконана, що жінки потребують підтримки. Своєю новою піснею співачка хоче підняти бойовий дух представниць прекрасної статі і вселити в них віру в те, як би не було боляче, але треба пам'ятати, насамперед, про любов до себе.

Нагадаємо, декілька тижнів тому Катерина Бужинська показала дітей та чоловіка на гірськолижному курорті Болгарії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції