MONATIK випустив яскравий літній кліп, знятий у Греції

MONATIK випустив яскравий літній кліп, знятий у Греції

Назва треку має певний сенс.

Український співак, новатор MONATIK потішив прихильників яскравою літньою новинкою.

Виконавець представив кліп на трек "Зажигать/JoMo", який має потаємний сенс. Останнім часом всіх нас переслідує нав'язливе відчуття страху пропустити цікаву подію, повідомлення по e-mail або новину в соцмережі. Саме тому ми постійно сидимо зі спрямованим поглядом в наше "чорне дзеркало". Цей термін отримав назву "синдром втраченої вигоди", або FOMO - fear of missing out. Через деякий час великі технологічні компанії, трендсеттери з усього світу, креативна індустрія і всі впливові інфлюенсери стали виступати з відповіддю на противагу до цього синдрому.

Модним, запальним і необхідним зараз став напрямок JOMO (joy of missing out), або "радість від втраченої вигоди". Це реакція здорового емоційного інтелекту на отримані через FOMO залежності.

Режисеркою відео, традиційно стала беззмінний майстер MONATIK, голлівудський режисер - Таню Муіньо, оператором - видатний Микита Кузьменко, а за хореографічні танці на головній вечірці життя відповідав Денис Стульников.

Знімання відбувалися на батьківщині Венери Мілоської - грецькому острові Мілос. Тепла атмосфера пейзажів, яких, до слова, в кліпі налічувалося понад 11, чергується з навмисними образами 28 яскравих і екстраординарних героїв. Образ кожного з героїв був опрацьований за стилістикою до найдрібніших деталей під керівництвом Олі Жижко і Тимура Постового. Титульний образ MONATIK розробляв український дизайнер FROLOV.

Нагадаємо, що не так давно дружина MONATIK привітала коханого з "чавунним" весіллям архівними кадрами з розпису. Пара відсвяткувала шість років подружнього життя.

Повʼязані теми:

Наступна публікація