Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Один із братів Борисенків серйозно травмувався під час концерту

Саша Борисенко отримав травму хребта.

Учасник групи BRO Borisenko Brothers Саша Борисенко під час концерту в Макарові, що під Києвом, травмував хребет.

Артист отримав травму в результаті необережних танців.

"Я зійшов зі сцени і зрозумів: щось не так. Але я не люблю звертати увагу на болячки. Жив звичайним життям, грав у бадмінтон, а через три тижні буквально не зміг встати з ліжка. Тоді я зрозумів: час звертатися до лікаря. Діагноз поставили одразу – вискочив п'ятий хребець", - розповів Борисенко.

Доктор прописав артистові лікування та режим у ліжку, який давався йому важко. Саші постійно хотілося рухатися, у BRO Borisenko Brothers було заплановано багато концертів і заходів.

Від активного проведення часу, звичайно, довелося відмовитися, а ось на концерті в Чернігові артисти виступили. Співакові довелося вийти на сцену під дією знеболювальних.

Зараз Борисенко активно відновлюється, намагаючись дотримуватися режиму у ліжку, адже після такої травми хребет може просто посипатися. Зазначимо, це не перша травма Саші.

"Я ламав ключицю, в школі мені ламали руку, було надірване ахіллове сухожилля, проблеми з меніском. Один час мені навіть довелося пересуватися на милицях, і я жартома асоціював себе з орангутангом, який ходить на руках", - згадує Sasha BRO.

До речі, травми були і у брата і колеги за групою Саші Вови – артист ламав ключицю кілька років тому.

"Мені було соромно ходити з поламаною ключицею, і не тому, що це було видно . Просто мені почали поступатися місцем у громадському транспорті люди похилого віку", - зізнався Вова.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому дует представив клубний трек "Адреналін" на своєму таємному дні народження, який виконавцям влаштували другі половинки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції