Один із братів Борисенків серйозно травмувався під час концерту

Саша Борисенко отримав травму хребта.

Учасник групи BRO Borisenko Brothers Саша Борисенко під час концерту в Макарові, що під Києвом, травмував хребет.

Артист отримав травму в результаті необережних танців.

"Я зійшов зі сцени і зрозумів: щось не так. Але я не люблю звертати увагу на болячки. Жив звичайним життям, грав у бадмінтон, а через три тижні буквально не зміг встати з ліжка. Тоді я зрозумів: час звертатися до лікаря. Діагноз поставили одразу – вискочив п'ятий хребець", - розповів Борисенко.

Доктор прописав артистові лікування та режим у ліжку, який давався йому важко. Саші постійно хотілося рухатися, у BRO Borisenko Brothers було заплановано багато концертів і заходів.

Від активного проведення часу, звичайно, довелося відмовитися, а ось на концерті в Чернігові артисти виступили. Співакові довелося вийти на сцену під дією знеболювальних.

Зараз Борисенко активно відновлюється, намагаючись дотримуватися режиму у ліжку, адже після такої травми хребет може просто посипатися. Зазначимо, це не перша травма Саші.

"Я ламав ключицю, в школі мені ламали руку, було надірване ахіллове сухожилля, проблеми з меніском. Один час мені навіть довелося пересуватися на милицях, і я жартома асоціював себе з орангутангом, який ходить на руках", - згадує Sasha BRO.

До речі, травми були і у брата і колеги за групою Саші Вови – артист ламав ключицю кілька років тому.

"Мені було соромно ходити з поламаною ключицею, і не тому, що це було видно . Просто мені почали поступатися місцем у громадському транспорті люди похилого віку", - зізнався Вова.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому дует представив клубний трек "Адреналін" на своєму таємному дні народження, який виконавцям влаштували другі половинки.

Залиште свій коментар