Помер батько співачки-зрадниці Ані Лорак

Помер батько співачки-зрадниці Ані Лорак

Ані Лорак із батьком

Чоловік пішов з життя у віці 77 років.

Помер поет, літератор та заслужений журналіст України Мирослав Куєк, батько співачки-зрадниці Ані Лорак, яка приймає російське громадянство.

Про смерть Мирослава Івановича повідомив журналіст Юхим Гусар у своєму Facebook. Поет та літератор помер сьогодні, 18 квітня, у віці 77 років.

"Сьогодні (18 квітня – прим. ред.) сумна звістка сколихнула серце: помер Мирослав Куєк. Куєк Мирослав Іванович – поет, літератор, заслужений журналіст України, громадсько-культурний діяч, батько співачки Ані Лорак (Кароліни Куєк)", - йдеться в повідомленні Юхима Гусара.

Мирослав Куєк / Фото: www.facebook.com/profile.php?id=100007823446325&pnref=story

Скандальна Ані Лорак поки жодним чином не відреагувала на смерть свого батька та не робила публічних заяв.

Зазначимо, батьки Ані Лорак розлучилися ще до її народження. Незабаром мама виконавиці віддала її до дитбудинку, адже не могла самостійно забезпечити сім'ю. Батько навідувався до артистки та привозив їй подарунки. Переїжджати до його сім'ї виконавиця відмовлялася.

Нагадаємо, під час повномасштабної війни Ані Лорак зрадила Україну. Артистка залишилася жити в Росії, яка напала на її рідну країну, та заробляє там криваві рублі. Про злочини РФ на території України співачка мовчить. Нещодавно подруга Ані Лорак - Лілія Подкопаєва - висловилася про позицію співачки і зізналась, чи спілкуються вони.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація