Екс-банкір заборгував Кіркорову 500 тисяч доларів

Екс-банкір заборгував Кіркорову 500 тисяч доларів

Філіп Кіркоров / Фото: dni.ru

Російський співак Філіп Кіркоров подав заяву у правоохоронні органи щодо Олега Рафановича, який заборгував йому 500 тисяч доларів.

Глава збанкрутілого банку "Сенатор" Олег Рафанович винен Філіпу Кіркорову 500 тисяч доларів. Про це повідомив сам артист.

Співак підтвердив, що у зв'язку з неповерненням боргу звернувся з заявою в правоохоронні органи. "Так, він винен мені 500 тисяч доларів", - сказав артист, додавши, що дав у борг екс-банкіру минулого року.

Про те, що Рафанович винен Кіркорову гроші стало відомо на засіданні Дорогомілівського суду Москви 16 липня цього року. Там розглядається позов Алли Пугачової до екс-банкіра. Народна артистка Росії стверджує, що в листопаді 2009 року і в січні 2010 позичила Рафановичу 4380000 доларів. Екс-банкір підписав кілька боргових розписок, а згодом "пропав і перестав виходити на зв'язок". Тоді співачка звернулася до суду з проханням стягнути з Рафановича цю суму.

16 липня Рафанович особисто з'явився на засідання суду і пояснив, що визнає лише частину боргу в 1 млн доларів. Екс-банкір стверджує, що ці гроші був винен співачці банк. Причому вони їй вже повернуті. 29,7 млн рублів були перераховані 24 грудня 2009 на рахунок її дочки Крістіни Орбакайте.

Проте адвокат Олександр Мірошін (він представляє інтереси Алли Пугачової, і Крістіни Орбакайте) у понеділок заявив, що ніяких вказівок про перерахування грошей на рахунок Крістіни Орбакайте ні він, ні інші юристи Пугачової не давали.

Читайте також:

Кіркоров відзначить день народження із Жанною Фріске

Жанна Фріске з Кіркоровим "відірвалась" на святі у Лазарєва

Кіркоров подарував Стоцькій сукню за 20 тисяч доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація