Українські націоналісти заступилися за Мела Гібсона

Українські націоналісти заступилися за Мела Гібсона

Мел Гібсон та Оксана Григор’єва / Фото: Daily Mail

Одеське відділення "Свободи" виступило із заявою на захист актора, назвавши Гібсона "захисником традиційних цінностей".

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає припинити судове переслідування американського актора Мела Гібсона, проти якого в США можуть бути висунуті звинувачення у побитті його колишньої російської подруги Оксани Григор'євої.

Про це повідомляється на сайті політичної організації.

Одеське відділення "Свободи", що виступило з цією заявою, назвало Гібсона "захисником традиційних цінностей". Актор в різний час, як повідомляється, говорив про замовчування Голодомору, виступав із засудженням гомосексуалізму та "інших видів сексуальних збочень". Непримиренна позиція, як вважають у "Свободі", стала причиною гонінь на актора з боку "вільної преси".

В організації закликали "світову громадськість" стати на бік Мела Гібсона і стати на його захист.

"У ліберальному світі не існує об'єктивного правосуддя, а є лише криве дзеркало, в якому можна розгледіти ненависть до справжньої культури, яку втілює Гібсон", - заявили в довершення свого послання активісти "Свободи".

Мел Гібсон і російська співачка Оксана Григор'єва розлучилися навесні 2010 року. Вони заявили, що збережуть дружні відносини. У пари є спільна дитина - дочка Люсія Ганна.

З моменту розставання Гібсона і Григор'євої в ЗМІ висувалися кілька заснованих на чутках версій їх сварки, у тому числі - припущення, що причиною конфлікту стало рукоприкладство з боку Гібсона.

20 січня британський таблоїд The Sun опублікував матеріал, який заявляє, що Мелу Гібсону "швидше за все" пред'являть звинувачення у побитті Григор'євої. З посиланням на анонімне джерело в прокуратурі Лос Анджелеса повідомлялося, що 55-річному Гібсону може загрожувати до чотирьох років в'язниці.

Читайте також:

Григор'єва звинуватила Мела Гібсона у замаху на вбивство

Мел Гібсон розповів, як вибив Григор'євій зуби

Після скандалу із Григор'євою Гібсон втратив роль в кіно

Повʼязані теми:

Наступна публікація