Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Струнка Каменських у боді прикрасила обкладинку журналу

В інтерв'ю артистка розповіла про створення власної колекції одягу.

Зваблива українська співачка Настя Каменських, яка позаймалася спортом разом із Катериною Осадчою, постала на обкладинці глянцю.

Так, зірка знялася для "Теленедели" у чорному боді, котре вигідно підкреслило її ще стрункішу фігуру.

У спілкуванні із журналістом солістка дуету "Потап і Настя" зізналася: без спорту вже не уявляє свого життя.

Настя Каменських_1
instagram.com/kamenskux
Каменських випускає власну колекцію спортивного одягу

"Він дав мені нове життя, нові мрії і нові плани. Тоді і з'явилося бажання поділитися цим з іншими дівчатами - за допомогою колекції спортивного одягу як важливого елемента в моїй власній системі змін. Найголовніше, що хочу передати через одяг, - натхнення і мотивацію кожній жінці, віру в себе і в можливість досягнення поставленої мети", - підкреслює Настя.

Передував початок продажу спортивного одягу від зірки чуттєвий відеокліп, у котрому вона розповідала про боротьбу з комплексами.

Настя Каменських  Теленеделя_2
tv.ua
Зірка постала на обкладинці глянцю

"В основу цього міні-фільму лягла моя справжня історія, яку раніше ніхто не чув. Багато хто думає, що в артистів все по-іншому - набагато легше. Але це не так. Ми такі ж люди, як і всі. Нам точно так само важко прокидатися вранці, жити по божевільним графікам, витримувати серйозні навантаження. Тільки на нас ще дивляться мільйони і обговорюють кожен наш зайвий кілограм. І яким би сильним не був, думки про це не залишають тебе ні на день. Встояти і не піддатися критиці - ось, напевно, найголовніше, що в свій час заважало мені втілити свою мрію і схуднути", - підкреслює вона.

Каменських до та після схуднення Каменських до та після схуднення

За словами артистки, ідея створити власну лінію одягу зародилася у неї ще два роки тому, на початку трансформації власної фігури. Попри труднощі на шляху до втілення її у життя, виконавиця пишається колекцією.

"Звичайно, в роботі над колекцією були складності - нестача тканин, тривалі терміни виробництва та інше. Ми з командою впорався, тому що розуміли, навіщо це робимо. Для нас це було створення не просто лінії одягу, а того, що здатне здійснити чиюсь мрію. Адже іноді з новим вбранням може початися нове життя", - підсумувала співачка-спортсменка.

Нагадаємо, результатами виснажливих тренувань Каменських похизувалася у США, коли у купальнику зваблювала фігурою на дні народження Потапа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції