Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Шеннен Догерті рак: історія хвороби американської зірки

Акторка п'ять років тому поборола хворобу, а наразі вона повернулася.

Американська акторка, зірка серіалів "Беверлі-Гіллз, 90210" та "Усі жінки - відьми" Шеннен Догерті, яка наразі бореться з раком молочної залози, більше двох років перебувала в стані ремісії.

Вперше онкологію у Шеннен діагностували 2015 року.

"Так, в мене рак молочної залози. Зараз я проходжу курс лікування. Я продовжую займатися спортом та правильно харчуватися", - заявляла тоді Догерті. 

Цікаво, що оприлюднення інформації про хворобу зірки стало наслідком судової тяганини з приводу затягування строків оформлення медичного страхування. Саме цей факт став причиною пропуску планового медичного обстеження акторки.

Впродовж двох років акторка боролася із смертельною хворобою, а результатами ділилася зі своїми шанувальниками. Вона не соромилася оприлюднювати знімки, на яких поставала без волосся в період лікування.

Шеннен Догерті _2
instagram.com/theshando

В якийсь момент вона навіть перестала сподіватися на одужання.

"Це складно. Я почала думати, що не виживу ... Поки живу тільки сьогоднішнім днем", - ділилася акторка. 

2016 року акторка перенесла мастектомію, після чого пройшла курс хіміотерапії і опромінення. 

Однак у найскладніші моменти поруч із зіркою був її чоловік Курт Ісваренко. Закохані одружилися ще 2011 року, але, за словами Шеннен, по-справжньому рідними людьми вони стали саме в період її хвороби.

Шеннен Догерті з чоловіком_1
instagram.com/theshando

Проте навіть у період лікування Шеннен не полишала роботу і продовжувала зніматися.

Акторка пройшла лікування і 2017 року захворювання перейшло в ремісію. За цей час Шеннен встигла зробити реконструкцію грудей та навіть знятися у перезапуску культового серіалу 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210". За словами зірки саме смерть її колеги по серіалу Люка Перрі підштовхнула її до знімань.

Зірки "Беверлі Гіллз"
Associated Press

Але 4 лютого, у Всесвітній день боротьби з раком, в ефірі програми "Доброго ранку, Америко" Догерті сказала, що хвороба повернулася.

"Я так і не можу прийняти це захворювання. Іноді я думаю: "Ну чому я?" І відповідаю собі: "А чому не я? Хто ще заслуговує на таке? Ніхто не заслуговує. Коли у мене ремісія, я думаю, що мені взагалі пощастило, що я жива", - сказала в програмі Шеннен.

Нагадаємо, наразі Шеннен Догерті звернулася до шанувальників. Вона подякувала фанатам за підтримку і зізналася, що їхня увага та любов наразі дуже важливі для неї. Окрім того знаменитість поділилася, як почувається.

Залиште свій коментар

Вибір редакції