Велелюбну Ембер Герд заскочили за поцілунками з жінкою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторка давно зізналася, що бісексуальна.

Голлівудська акторка Ембер Герд, якій ще півроку тому приписували стосунки з молодим манекенником, ймовірно закрутила новий роман.

Однак новим коханням зірки "Аквамена" став не чоловік, а жінка. Відомо, що знаменитість 10 років тому зізналась в бісексуальності, а нещодавно навіть отримала нагороду за підтримку ЛГБТ-спільноти.

Днями папараці застали акторку за поцілунками з 38-річною Б'янкою Бутті - операторкою та продюсеркою, яка працює над створенням незалежних фільмів, а наразі ще й проходить лікування раку молочної залози.

Б'янка Бутті
instagram.com/buttibeatsit

На зінмках, опублікованих у виданні Daily Mail, видно, що Герд та Бутті не стримують своїх почуттів, цілуючись та обіймаючись просто посеред вулиці  Лос-Анджелесу. Пару заскочили в той момент, коли вони біля отелю чекали раритний Ford Mustang, який залишився Герд після розлучення з Деппом.

Також варто зазанчити, що Ембер на знімках зображена з гіпсом на нозі. Невідомо, як саме акторка отримала травму, але вона носить спеціальний фіксуючий медичний черевик з початку року.

Нагадаємо, що що Ембер Герд була одружена з Джонні Деппом, з яким розпочала шлюборозлучний процес 2016 року, який супроводжувався звинуваченнями в домашньому насильстві і наклепі. Судові процеси тривають досі. Після Деппа Герд змінила вже кілька чоловіків. Так спочатку акторка закрутила роман з Ілоном Маском, згодом переключилася на артдилера Віто Шнабеля, з яким пробула у стосунках недовго, оскільки вже через деякий час була помічена у компанії аргентинського режисера Андреса Мускетті

Залиште свій коментар

Вибір редакції