Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти розсекретили коханку Володимира Остапчука – ЗМІ

Подейкують, що обраниця ведучого працює нотаріусом.

Скандал навколо розлучення ведучого Володимира Остапчука та його дружини Олени Войченко набирає обертів.

Цього разу журналістам вдалося дізнатися, хто ж та сама жінка, яка зруйнувала колись зразкову відому родину. Подейкують, що новою обраницею Остапчука є жінка на ім'я Христина. Їй 33 роки і вона працює нотаріусом, йдеться у "Зірковому шляху".

Познайомився Володимир з Христиною на весіллі в Італії влітку, де Остапчук був ведучим, а дівчина – подружкою нареченої. Про те, що між ними є роман свідчать й світлини з одних й тих самих місць відпочинку в один і той самий момент у фотоблогах обох.

Коханка Володимира Остапчука
Зірковий шлях
Ймовірна кохана Володимира Остапчука

Цікаво, що раніше обурена поведінкою Остапчука старша донька Сніжани Єгорової Анастасія у коментарях під його постом згадувала дівчину-юриста.

"Сумно звичайно це все ... "і піти в нікуди" дуже смішно... Краще своєму нотаріусу-юристці сказати, щоб менше хвалилася .. Гидко, коли мужик так поводиться ... особливо з дітьми", - написала Анастасія.

Володимир Остапчук
instagram.com/vova_ostapchuk

Зауважимо, що раніше колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко зізналася, що екс їй погрожує. Вона пояснила, що через те, що почала говорити Остапчук обурився і пообіцяв відібрати у неї дітей.

Володимир Остапчук з дружиною
instagram.com/vova_ostapchuk
Володимир Остапчук з ексдружиною та дітьми

Прокоментувала Олена й слова колишнього про те, що вони часто сварилися при дітях. За словами Войченко, вони дійсно серйозно сварилися, однак тільки тоді, коли дітей не було вдома, або вони спали. Ну а причиною сварок, каже Олена, були ті самі зради Остапчука, про які вона дізнавалася постфактум.

Залиште свій коментар

Вибір редакції