Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кашку зранку їли?": Лукашенко і Путін проводять ключову зустріч в Сочі

Зустріч відбувається у форматі робочого сніданку.

У російському Сочі 7 лютого на момент публікації відбувається зустріч президентів Білорусі та Росії Олександр Лукашенка і Володимира Путіна.

Як повідомляє БЕЛТА, зустріч відбувається в Червоній Поляні в будинку прийомів офіційних делегацій "Лаура".

Переговори почалися у форматі сам на сам, а потім до глав держав приєднаються члени офіційних делегацій.

Повідомляється, що Путін вийшов на ганок зустрічати главу білоруської держави в червоній куртці з вишитим гербом Російської Федерації і написом "Путін В.В.". Олександр Лукашенко вийшов з автомобіля в діловому костюмі.

"І щастить же вам. І снігу море", - Лукашенко привітав свого російського колегу.

Путин и Лукашенко
БЕЛТА

Зустріч відбувається у форматі робочого сніданку.

"Кашку зранку їли?" - поцікавився Володимир Путін.

"Не на воді ж", - відреагував Лукашенко.

"Чому? Смачно дуже. Ви спробуйте, вам сподобається", - порадив президент РФ.

Путін і Лукашенко
БЕЛТА

Як пише видання, частина російської делегації і журналісти не змогли вчасно вилетіти до Сочі через складні погодні умови у Москві.

Зазначимо, що ця зустріч глав двох держав є ключовою. Оскільки останнім часом відносини між Росією і Білорусією переживають не найкращі часи. Вони істотно погіршилися через питання постачання енергоресурсів в Білорусь з РФ. Тому від результату цієї зустрічі будуть залежати подальші взаємини країн.

Нагадаємо, влада Росії неодноразово заявляла, що хоче почати процес інтеграції та об'єднання з Білоруссю. Тому РФ усіляко намагається знайти точки впливу на сусідню країну.

Так, 1 січня Росія припинила постачання нафти в Білорусі через те, що не були досягнуті домовленості по ціні. Своєю чергою, президент Білорусі Олександр Лукашенко поставив завдання для уряду знайти альтернативні ринки і ввів екологічний податок на транзит нафти через Білорусь.

Також Лукашенко заявив, що РФ намагається поставити на коліна його країну в питанні поставок енергоресурсів.

"Ми просимо зараз від росіян (вони там в позу ставили і нас на коліна, намагаються поставити): якщо ви не можете в Євразійському союзі безмитно поставити нам нафту (податковим маневром замінили, дурників знайшли), продайте нам за світовими цінами", - пояснив Лукашенко.

У той же час, глава Білорусі заявляє, що хоче хороших відносин, і нарікає на обман РФ.

Також Лукашенко повідомив, що Росія занепокоєна візитом 4 лютого до Білорусі держсекретаря США Майка Помпео. І тим, що Лукашенко заявив про поліпшення відносин з США, які пообіцяли забезпечити Білорусь енергоресурсами за конкурентними цінами.

Відео "Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Ще ближче підступитися до України і захопити вже північні кордони Росія усе активніше намагається через Білорусь. Москва економічним тиском та погрозами схиляє Мінськ до угоди про поглиблену інтеграцію. І розуміє, очевидно, під цим не лише економічну співпрацю, але й військову. У Мінську проти такого зближення вже другий день тривають протести. І крапку у цьому - могли б поставити вже сьогодні.

"Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Залиште свій коментар

Вибір редакції