Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Борги за комуналку зменшились: українці винні ще 51 мільярд гривень

За місяць українці сплатили 5,7 мільярда гривень.

За вересень заборгованість населення України за комунальні послуги знизилася на 2,1%, порівняно з серпнем, до 51 мільярда гривень. Про це йдеться у даних Держслужби статистики.

Як повідомляється, на кінець місяця заборгованість з оплати за газ склала 22,3 мільярда гривень, за централізоване опалення та гарячу воду - 14,4 мільярда гривень, за утримання будинків, споруд та прибудинкових територій - 4,9 мільярда гривень, за централізоване постачання холодної води і водовідведення - 4,1 мільярда гривень, за вивезення побутових відходів - 0,8 мільярда гривень, за поставку електроенергії - 4,5 мільярда гривень.
 
Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт/год), на одного власника особового рахунку у вересні склали 714,8 гривні.
 
За місяць населення сплатило за комуналку 5,7 мільярда гривень, за постачання електроенергії - 3 мільярди гривень.

Крім того, за дев'ять місяців з населенням було укладено 50 тис. договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 394,3 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 224 мільйони.
 
За підсумками серпня заборгованість за комуналку становила 52,1 млрд грн. Таким чином, за місяць вона скоротилася на мільярд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на початку серпня заборгованість населення за комунальні послуги склала майже 53 мільярди гривень. 

Відео Скарги на комунальників: хто їх контролюватиме та коли

У вас немає гарячої води, у під’їзді вже два місяці як не горить світло, а постачальники комунальних послуг на скарги не реагують? Ба більше, у такій ситуації навіть і поскаржитися на них немає кому. Тому що зараз нема центрального органу, який мав би контролювати сферу ЖКГ. Та незабаром він може з’явитися. Адже в Мінрегіонбуді на громадське обговорення винесли законопроект щодо створення нової інспекції.  

Скарги на комунальників: хто їх контролюватиме та коли

Залиште свій коментар

Вибір редакції