МВФ не проти субсидій, але за чесні комунальні тарифи – міністерка фінансів

МВФ не проти субсидій, але за чесні комунальні тарифи – міністерка фінансів

Кожна родина має сплачувати за комуналку не більше 15% доходів.

Міністерка фінансів України Оксана Маркарова розповіла на чому наполягає Міжнародний валютний фонд у питанні тарифів на комунальні послуги для населення. Про це вона розповіла в ефірі "Сніданку з 1+1".

У міністерки запитали, чому МВФ наполягає на тому, що тарифи для населення знижувати не можна.

"Питання в ринковому утворенні тарифів. Ціна на природні ресурси повинна відповідати їхній ціні. Якщо ціна на газ є ринковою, тому уряд тим, кому треба допомогти – повинен допомагати через субсидії. А люди, які живуть у великих будинках повинні платити чесну ціну, а не бути теж субсидійованими. Тому що коли ми тримаємо низьку ціну на тарифи для всіх, це значить, що той, хто живе у маленькій квартирі і той хто живе у великому будинку платять однакову ціну. І це несправедливо. У всій Європі працює ринкова система", - заявила вона.

За словами Маркарової, МВФ не проти того, щоб кому потрібно зменшували ціни на тарифи (субсидії- ред.).

"Уряд працює над тим, щоб не 15% доходів сім'ї витрачалося на комунальні тарифи", - зазначила міністерка.

Нагадаємо, Кабмін затвердив норму, за якою субсидії українцям нараховуватимуть, якщо на комунальні послуги їм доводиться віддавати понад 15% свого сімейного доходу.

Відео Українцям уріжуть субсидії - економічні новини

Видатки на субсидії на оплату комунальних послуг наступного року хочуть зменшити на 8 мільярдів гривень.   Кількість жінок в українській армії за 10 років збільшилася в 15 разів. В Україні подешевшали курятина та яловичина. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

Українцям уріжуть субсидії - економічні новини

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів