"Нафтогаз" сплатив до держбюджету рекордну суму дивідендів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія перерахувала понад 48 млрд гривень.

НАК "Нафтогаз України" перерахував до державного бюджету 48,125 млрд гривень дивідендів за 2019 рік.

Про це повідомили у департаменті з комунікацій компанії.

"Це рекордна сума дивідендів, отриманих українським бюджетом від державної компанії. Вона у 2,4 рази перевищила аналогічні виплати "Нафтогазу" до держбюджету за 2018 рік", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з цієї суми 8,5 млрд грн "Нафтогаз" перерахував до бюджету ще наприкінці 2019 року за розпорядженням уряду.

"За рішенням уряду дивіденди склали 95% від чистого прибутку "Нафтогазу" за 2019 рік. Загалом за перше півріччя поточного року бюджет вже отримав від "Нафтогазу" майже 75 млрд грн дивідендів та податків. Сума надходжень держави від "Нафтогазу" перевищила компенсацію, яку компанія отримала від ПАТ "Газпром" за рішенням Стокгольмського арбітражу", - розповіли у компанії.

"Група "Нафтогаз" вже кілька років залишається найбільшим джерелом доходів державного бюджету України. Нинішнє падіння цін на газ робить задачу наповнення бюджету складнішою. Водночас українські споживачі отримують перевагу, сплачуючи менше за газ та тепло. Реформи, які ми здійснюємо зараз у "Нафтогазі", спрямовані на подальше створення цінності для народу України", - заявив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв, коментуючи виплату компанією дивідендів.

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз" зменшив ціну на газ для населення за червень. Йдеться про вартість газу для потреб населення, виробників тепла для населення та інших споживачів, яким газ постачається на умовах ПСО (покладання спеціальних обов'язків. Вартість блакитного палива зменшиться на майже 6%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції