США підтримали розширення впливу Росії на МВФ

Ця реформа фонду була запропонована ще в 2010 році.

США погодились затвердити документ, що підвищує вплив на МВФ великих країн-учасниць, таких як Китай, Росія та Індія. Про це повідомляє Радіо Свобода, зазначаючи, що ця реформа Міжнародного валютного фонду була запланована ще в 2010 році.

Опозиція республіканців у Конгресі США була єдиною перешкодою, яка блокувала реформу від набрання чинності за останні роки задля того, щоб підтримувати статус США як найбільшого акціонера МВФ. Однак цього тижня республіканці підтримали відповідний законопроект, який підписав напередодні президент Барак Обама.

Реформи, які вже були схвалені більшістю інших членів МВФ, підвищать зокрема статус Бразилії, Китаю, Індії та Росії, поставивши їх в десятку (США, Японія, Німеччина, Франція, Італія, Великобританія, Китай, Індія, Росія, Бразилія – ред.) провідних акціонерів МВФ, розширивши при цьому їх вплив на глобального кредитора.

У зв'язку з реформами у створеному після Другої світової війни фонді очікуються зміни в управлінні. Пакет реформ також подвоїть ресурси МВФ щодо надання кредитів в умовах глобальної кризи.

Нагадаємо, раніше у МВФ пригрозили Україні припиненням фінансування, якщо Рада не узгодить бюджет-2016. Затвердження бюджету без обговорення із Фондом зупинить програму співробітницва, вважають в установі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: