Перейти до змісту
"Зради немає": Маркарова заперечила провал переговорів із МВФ

"Зради немає": Маркарова заперечила провал переговорів із МВФ

Відсутність видимого підсумку свідчить лише про продовження роботи.

Завершення роботи місії Міжнародного валютного фонду в Києві без підписання угоди про новий етап співробітництва не означає провалу переговорів і затримки кредитної допомоги. На цьому наголошує міністерка фінансів України Оксана Маркарова.

колеги з МВФ завершили роботу в Києві і опублікували заяву по завершенню місії. Мінфін підтверджує досягнутий значний...

Опубліковано Oksana Markarova Субота, 23 листопада 2019 р.

“Колеги з МВФ завершили роботу в Києві і опублікували заяву по завершенню місії. Мінфін підтверджує досягнутий значний прогрес і узгодження дуже багатьох параметрів майбутньої програми”, - наголосила вона.

За словами Маркарової, погодження позицій з кредиторами триває. “Ті, хто регулярно читає заяви, помітили, що в ній немає фрази після "але". Зради немає. Активно просуваємося до узгодження програми”, - пояснила керівниця міністерства.

Як повідомлялося, 22 листопада місія МВФ завершила роботу в Україні. Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Україна провела конструктивні переговори.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин