Висування фільму Міхалкова на "Оскара" спричинило скандал

Висування фільму Міхалкова на "Оскара" спричинило скандал

Микита Міхалков. Ілюстрація

Фільм Нікіти Міхалкова "Утомленные солнцем-2: Цитадель" може не стати претендентом на здобуття цьогорічної премії "Оскар".

Фільм Микити Міхалкова "Цитадель" може не стати претендентом на здобуття цьогорічної премії "Оскар".

Голова російського оскарівського комітету режисер Володимир Меньшов виступив категорично проти того, щоб Росію цього року на "Оскарі" представляв фільм "Цитадель".

"Він сам представив свій фільм на комісію, що було не дуже коректно. Рік був урожайний -" "Єлена" Звягінцева, "Шапіто-шоу" Лобана, "Жила-була одна баба" Смирнова, є кілька фільмів, які цього року могли претендувати", - сказав Меньшов 20 вересня в ефірі радіостанції" Ехо Москви ".

На його погляд, фільм, який провалився в прокаті і зібрав "зубодробильну критику", - не може представляти Росію у такій престижній премії.

У російський оскарівський комітет входять 10 осіб, серед них Володимир Меньшов, Микита Міхалков, Володимир Наумов, Гліб Панфілов, Кирило Разлогов, Карен Шахназаров, Микола Лебедєв та інші.

Раніше представники "Каннського кінофестивалю" заявили, що фестиваль посилить політику добору конкурсних фільмів після того, як до програми потрапив фільм "Стомлені сонцем-2". 

Читайте також:

Міхалков послав кінокритиків "в ж ** у"

Міхалков указав Мєдвєдєву, як треба коментувати погроми у Москві

Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

Повʼязані теми:

Наступна публікація