Гороскоп на січень 2019 року: від свят до буднів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У січні наше життя традиційно перейде від свят, які кожен проведе на власний розсуд – хтось впаде в зимову сплячку, а хтось розвине небачену активність – до будніх днів, наповнених різноманітними подіями, де знайдеться місце як роботі, так і особистому житті. Головне, не намагайтеся встигнути скрізь – вам це все одно не вдасться, тільки виб'єтеся з сил.

Про те, що ще чекає у січні на всі знаки Зодіаку, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Овен

Тих, хто зможе продемонструвати керівництву всі свої таланти та вміння, чекає довгоочікуване підвищення по службі – воно принесе із собою не лише збільшення зарплати, але і нові цікаві проекти і відрядження. Надії, які ви покладаєте на зустріч з людиною з минулого, швидше за все, не виправдаються.

Телець

Протягом місяця вдасться переробити максимум справ, які ви відкладали в довгу скриню – талан, який супроводжуватиме в цей час представників знаку, дозволить впоратися з ними без особливих зусиль. Впливові люди, з якими ви познайомитеся, згодом зіграють важливу роль у вашому житті.

Близнюки

Більшу частину місяця доведеться провести в роз'їздах – швидше за все, це будуть відрядження, в яких можна буде поєднати приємне з корисним – і попрацювати, і відпочити. Роман із близькою за духом людиною, який несподівано для вас почнеться в цей час, може перерости в серйозні стосунки.

Рак

За будь-якої навіть найменших професійних труднощів зірки радять звертатися за порадою і допомогою до колег: успіх буде супроводжувати тих, хто вміє працювати в команді. Гроші, які представники знаку вважають головним мірилом успіху, прийдуть вчасно і в достатній для вас кількості.

Лев

Вам наполегливо рекомендується провести генеральне прибирання на фізичному рівні і переоцінку цінностей на рівні ментальному: щоб рухатися вперед, потрібно позбутися від усіх речей і переконань, які змушують вас гальмувати, а то і зовсім тупцювати на місці. Ви справите фурор на всіх заходах, які вирішите відвідати.

Діва

Ви зможете зайнятися улюбленою справою – наведенням ладу в навколишньому просторі: акуратне розкладання речей по поличках, яка дратує представників інших знаків, вам подарує спокій. У другій половині місяця можлива зустріч з людиною, якій судилося зіграти важливу роль у вашому житті.

Терези

Тим, хто вміє багато і добре працювати, важливо пам'ятати: трудові подвиги без вміння їх презентувати дуже багато втрачають в очах начальства, тому вам потрібно вчитися говорити про те, яких зусиль вам варто було ваше досягнення. Не пропустіть можливість помиритися з людиною, яку ви незаслужено образили.

Скорпіон

Тим, хто давно мріє про зміну місця проживання, варто потурбуватися про пошук відповідного варіанту – чим більше квартир та будинків ви подивитеся, тим вище шанс знайти те, про що ви давно мрієте. А ось з купівлею нерухомості варто почекати – поспішивши, ризикуєте придбати щось, ніж потім розчаруєтеся.

Стрілець

Не варто подовжувати стосунки, які давно зайшли в глухий кут, виходу з якого ви не бачите – чим раніше ви їх припините, тим швидше у вашому житті з'явиться людина, здатна гідно оцінити вас. Вірогідні сприятливі зміни у професійній діяльності – не пропустіть можливості, які відкрилися.

Козеріг

Завдяки дням народження місяць принесе приємне проведення часу – привітання, гості та подарунки піднімуть ваш настрій на недосяжну висоту. Кошти, які ви отримаєте в цей час, дозволять вам купити те, про що ви давно мріяли – намагайтеся тільки, щоб сума витрат не перевищувала суму доходів.

Водолій

Зірки подарують вам рідкісну чарівність і надзвичайну привабливість в очах протилежної статі, що загрожує змінами в особистому житті: за короткий час ви встигнете не тільки познайомитися з чоловіком своєї мрії, але і, можливо, вийти за нього заміж. На роботі, незважаючи на вмовляння, наполягайте на своєму.

Риби

Втомившись від життєвих реалій, ви мимоволі захочете піти від них в світ мрій і фантазій – не звинувачуйте себе за слабкість, вашому знаку властиво час від часу копатися у власному внутрішньому світі. Втім, глибоко в себе теж не закопуйтесь, можливо, саме зараз життя приготувало вам приголомшливий сюрприз.

Дякуємо за консультацію астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).

Залиште свій коментар

Вибір редакції