Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Місяць небачених можливостей: гороскоп на серпень-2018

Серпень може стати місяцем небачених досі можливостей, особливо якщо не сподіватися на манну небесну, а докласти певні зусилля. Причому, чим активніше ви будете діяти, тим серйознішим очікується результат. Звичайно, приємніше, коли основну роботу хтось робить за тебе, але, здійснивши все самостійно, ви отримаєте прекрасний привід пишатися собою.

Що ще чекає на всі знаки Зодіаку в серпні, розповідає астропсихолог Валентина Виттрок.

Овен

В жодному разі не варто йти на конфронтацію, навіть якщо буде здаватися, що іншого виходу немає – намагайтеся всі питання вирішувати миром, шукати компроміс і поступитися в малому, щоб в результаті отримати більше, тобто, досягти бажаного результату. До речі, це стосується не тільки партнерів, але й сім'ї.

Телець

Незважаючи на ваше прагнення і вміння завжди і у всьому йти пробоєм, у цей час потрібно шукати обхідні шляхи – вони зажадають набагато менше зусиль і набагато швидше приведуть до поставленої мети. У стосунках з близькими людьми важливі терпіння і толерантність – вони відплатять вам тією ж монетою.

Близнюки

Справи і проекти, якими ви займалися протягомі літніх місяців, поступово підійдуть до успішного завершення, тому саме час відновити сили на білому піску на березі теплого моря-океану. Головне, на відпочинку не завантажувати мозок роботою, інакше користі від такої відпустки буде небагато.

Рак

Якщо ви зрозумієте, чого саме бажаєте досягти, вас буде неможливо зупинити – ви зруйнуєте всі перепони, які зростуть у вас на шляху, і підете далі, сповнені впевненості в собі і своїх силах. Проте намагайтеся не перестаратися – пам'ятайте, що інші теж мають право на свою думку.

Лев

Можливо, раніше вам катастрофічно не щастило у стосунках з протилежною статтю, але це не означає, що так буде завжди. Не сприймайте негативний досвід як тенденцію, і все влаштується якнайкраще – можливо, саме зараз ви зустрінете людину, разом з якою захочете прожити все своє життя.

Діва

На перше місце вийде кар'єра, в якій вам вдасться досягти по-справжньому серйозних результатів, наприклад, отримати престижну посаду, про яку ви навіть не мріяли. Не поспішайте відмовлятися, заявляти, що сходження службовою драбиною ніколи не значилося в списку ваших пріоритетів – дайте собі шанс.

Терези

Настав час помиритися з людьми, з якими ви колись дуже посварилися, особливо, якщо вам їх дуже не вистачає. Вибачте їм їхні помилки, тим більше що вони давно в них покаялися, а ви, чого вже там гріха таїти, теж не безгрішні. Можливо, і вам варто перед кимось перепросити – як кажуть, давно час.

Скорпіон

Скористайтеся старою мудрістю, яка рекомендує поспішати, не поспішаючи: не робіть нічого в авральному режимі, великий ризик помилок, за які потім доведеться відповідати. Навіть якщо всі навколо будуть наполягати на вашому прискоренні, спочатку все ретельно проаналізуйте і тільки потім – дійте.

Стрілець

Успіх буде супроводжувати тих, хто вміє мислити креативно і бачити незвичайне в найпростіших і банальних речах. Звичайно, вирішуючи важливе завдання, можна піти традиційним шляхом, але нерезультативного підсумку доведеться чекати довго, в той час як творчий складник дозволить зробити усе краще і швидше.

Козеріг

Хочете домогтися успіху в професії, шукайте союзників – людей, яким настільки припадуть до душі ваша мета, що вони будуть охоче допомагати вам в їх досягненні. Втім, без матеріальної зацікавленості з їхнього боку теж не обійдеться, але це цілком природно, так що сприймайте все без емоцій.

Водолій

Не варто афішувати свої успіхи, як професійного, так і особистого характеру – енергія заздрості, яку вони можуть викликати у оточення, не піде вам на користь. Якщо буде зовсім несила, поділіться зі своїми рідними або парою найбільш відданих подруг, які дійсно за вас порадіють.

Риби

Скромність у наш час – не найкраще прикраса, але вам зараз без неї ніяк не обійтися: чим менше ви будете кричати про свою персону, тим більшого зумієте домогтися – як відомо, сірі кардинали часом грають серйозніші ролі, ніж публічні фігури, що перебувають у всіх перед очима.

Дякуємо за консультацію астропсихологу Валентині Виттрок (starsand.us).

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції