Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Рака

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 22 червня до 22 липня на небі буде господарювати знак Рака – він четвертий за рахунком в зодіакальному колі, його стихія – рухлива вода, що заповнює собою все, а планета-керівник – Місяць. Саме вона надає представникам знака, з одного боку, таємничість і непередбачуваність, а з іншого – скромність, сором'язливість і одночасно імпульсивність і мінливість.

Хто вони – люди, народжені під сузір'ям Рака – які якості характеру їм притаманні? Які таланти даються їм від природи і які професії вони обирають? Чим чоловіки-Раки відрізняються від жінок цього знака? Про це розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Загальна характеристика

Рак – один з найбільш загадкових знаків. Його представники справляють враження людей холодних, стриманих і відсторонених, їх ніби огортає ореол таємничості, але за цією "бронею" часто ховається тонка душевна організація, чутливість і вразливість. Вони дуже важко і глибоко переживають будь-які душевні потрясіння – особливо любовні драми, зради і втрати. Нерозділене кохання може розбити їм серце один раз і на все життя. Раків також відрізняють часті зміни настрою, чим вони зобов'язані своєму покровителю Місяцю: як він керує припливами і відливами, так і представники знаку легко переходять від ейфорії до відчаю і назад.

Раки страждають через недосконалість навколишнього світу, тому прагнуть сховатися від нього в своїй "мушлі" – у власному будинку, затишній домашній обстановці, серед близьких їм людей. Їх також відрізняє потужна інтуїція, завдяки якій представники знаку можуть передбачати події, які повинні відбутися як з ними та їхніми близькими, так і з абсолютно сторонніми людьми.

Кажучи про позитивні якості Рака, необхідно насамперед назвати їхню виняткову порядність. Образно кажучи, вони не плавають в брудній воді – тобто не здатні на погані вчинки. Якщо ж з якоїсь причини їм все ж доводиться їх здійснювати, їхні страждання і каяття буквально не мають меж. Раки вміють вірно і віддано любити, але саме ця якість є часто не тільки позитивним, але і негативним: у стосунках з близькою людиною вони можуть стати тиранами, які вимагають такої ж сили почуттів і беззаперечного підпорядкування. Не отримавши бажаного, Раки почуваються мучениками і нав'язують цей свій образ оточенню.

Чоловік-Рак

Чоловіка-Рака вирізняє рідкісна чарівність і витонченість натури, які привертає до них масу друзів і шанувальниць. Тим, хто з усіх якостей, властивих другій половинці, найбільше цінує подружню вірність, варто вибирати саме чоловіків-Раків: вони вкрай рідко ходять наліво. Однак доведеться змиритися з їхніми примхами, скімленням, постійним невдоволенням і гіперболізацією своїх життєвих проблем – вони впевнені, що в будь-якій життєвій ситуації страждають більше за інших. Закохавшись в жінку, чоловіки цього знаку схильні ідеалізувати свою обраницю, не помічаючи навіть явних її вад, не кажучи вже про таємні. Раки не тільки заможні чоловіки, що піклуються про свою сім'ю, але і чудові батьки, які обожнюють власних нащадків. Чоловіки цього знаку також вірні друзі, яким можна довіритися в будь-якій справі.

Жінка-Рак

Жінка-Рак не така проста, як може здатися на перший погляд. Вона любить прикидатися типовою "блондинкою", не здатною впоратися з банальними побутовими клопотами, а тому потребує допомоги сильного і сміливого чоловіка, але, якщо подібного на горизонті не спостерігається - і сама прекрасно заб'є цвях або полагодить кран. Улюблена зброя представниці цього знака – сльози, за допомогою яких вона може досягти всього, чого захоче. Але вона застосовує її тільки в присутності глядачів – без "вдячної публіки" плакати зовсім не цікаво.

Жінка-Рак найчастіше метою свого життя вважає щасливу сім'ю, але заміж не квапиться, тому що боїться нарватися на людину, яка буде грати на її почуттях і використовувати їх у своїх злочинних цілях. І це з тим, що жінки цього знаку надзвичайно привабливі і еротичні – про них кажуть, що вони можуть зачарувати чоловіка одним лише помахом вій.

Пара для Рака

Раки вміють знаходити спільну мову з усіма без винятку, але все-таки найлегше їм будувати стосунки з Рибами, Скорпіоном, Дівою, і Козерогом. Союз з Тельцем і Левом буде залежати від багатьох факторів, а от з Овном, Близнятами, Водолієм і Стрільцем Раку, попри взаємне тяжіння, ліпше не зв'язуватися.

Знаменитості, народжені під знаком Рака

Під знаком Рака народилися письменники Антуан де Сент-Екзюпері і Ернест Гемінгвей, художник Марк Шагал, кутюр'є Джорджіо Армані, футболіст Зінедін Зідан, актори Вів'єн Лі, Гаррісон Форд, Том Генкс і Діана Крюгер, супермоделі Жизель Бундхен і Наташа Полі, співачка Селена Гомес.

Читайте також: Початок зодіакального кола: що ми знаємо про Овнів

Залиште свій коментар

Вибір редакції