Перейти до змісту
Три знаки, яким сьогодні не можна відпочивати

День активних дій, коли рекомендується встати раніше, щоб — попри вихідний — виконати якомога більше професійних і домашніх справ. Лінощі, апатія і пасивність під забороною, оскільки люди, які нічим не зайняті, стають недовірливими, підозрілими і, як наслідок, здатними на найнепристойніші вчинки.

Сьогодні, 18 жовтня, відпочивати небажано представникам всіх знаків зодіакального кола, але для трьох із них бездіяльність особливо небезпечна.

Рак (22.06 — 22.07)

Раки як представники одного з найбільш охайних і хазяйливих знаків навряд чи знайдуть точку опори своїх сил вдома — там і так все вичищено і вимито до дзеркального блиску. Але можна навести глянець на і без того ідеальні поверхні — наприклад, натерти поліролем шафи, випрати тюль і штори або прикрасити постільну білизну. Головне, не сидіти склавши руки, оскільки погані думки, які можуть прийти в цей час, зіпсують настрій не тільки на нинішній день, але і на весь наступний тиждень, що може негативно позначитися на якості життя.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви як генії ладу завжди знайдуть чим зайнятися у власному будинку, оскільки, на їхній погляд, немає меж досконалості. Ось і сьогодні вони, будучи попередженими про небажаність бездіяльності, вивернуть вміст всіх шаф і ящиків, щоб перекласти речі, які там зберігаються, за новою — удосконаленою — системою. У будь-якому разі важливо дати роботу рукам або голові, щоб не зосереджуватися на тривогах і побоюваннях, які будуть долати представників знака в цей час — на щастя, підстав для них у Дів не буде.

Риби (19.02 — 20.03)

Рибам, які через свою безтурботність і мрійливість ведуть переважно малорухливий, сидячий спосіб життя, сьогодні показані активні дії. Хороший результат дасть їм спортивне навантаження або наведення ладу на дачній ділянці, де потрібно встигнути до перших заморозків прибрати опале листя і захистити теплолюбні рослини, закутавши їх від холодів. Втомившись, представники знака можуть переключитися на інтелектуальні заняття: наприклад, почитати нову книжку, подивитися улюблений серіал або написати — на пробу — невелике есе.

Читайте також: Гороскоп на 18 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна сидіти склавши руки

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин