7 міфів про сальмонельоз

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Що нам відомо про сальмонельоз? Здебільшого те, що це небезпечне інфекційне захворювання, яким можна заразитися, вживаючи в їжу сирі яйця, а також погано проварену або просмажену курятину. А ось перепелині яйця, як вважають деякі люди, можна їсти сирими, тому що сальмонели в них не живуть.

Однак більшість подібних думок визнаються вченими-медиками відвертою помилкою. Які найпоширеніші міфи про сальмонельоз? Про це розповів головний позаштатний інфекціоніст Києва Тетяна Єгорова.

Міф перший. Джерелом інфекції є яйця

Джерелом інфекції є кури. У свіжих яйцях сальмонели немає. Однак частинки посліду курки, що містять бактерії, можуть потрапити на шкаралупу. Через деякий час (від 4 годин до 5 діб) бактерії проникають через шкаралупу всередину яйця і інфікують його. Тому перед використанням яйця потрібно ретельно вимити водою з милом.

Міф другий. Джерелом інфекції є тільки домашня птиця

Це омана. Крім курей, сальмонельоз переносять велика рогата худоба, вівці, кози і навіть свині. Також резервуаром інфекції є гризуни, дикі птахи (горобці, голуби, чайки, снігурі), устриці, молюски, гусениці, таргани, мухи, бджоли, жаби, черепахи, риби, змії.

яйца
Getty Images

Міф третій. У морозилці сальмонела гине

Бактерії сальмонели дуже витривалі. У воді вони можуть виживати 5-6 місяців, в м'ясі і ковбасі – 3-4 місяці, в морозилці можуть зберігатися близько півроку, а в заморожених тушках птахів – навіть понад рік (дуже низькі температури, навпаки, консервують сальмонели, залишаючи їх життєздатними).

Міф четвертий. Смажені яйця можна їсти без побоювання заразитися

Дійсно, у результаті термічної обробки збудник гине. Але яєчню можна сміливо їсти лише в тому разі, якщо підсмажити її з двох боків. А ось оката яєчня залишається такою ж небезпечною, як і свіжі яйця.

Міф п'ятий. Перепелині яйця не містять сальмонелу

Насправді птахи заражаються внаслідок неякісного годування і неправильного догляду. У більшості випадків головне джерело інфікування – комбікорм, в який входить перероблена тваринна сировина (здебільшого великої та дрібної рогатої худоби, свиней). Тому, якщо такий корм давати перепілкам і якщо вони будуть міститися в пташнику, де порушується мікроклімат (дуже спекотно), то сальмонели можуть з'явитися і в перепелиних яйцях.

Міф шостий. Ніж, після того як ним різали сире м'ясо, достатньо помити холодною водою

Таким чином (через кухонний інвентар) заразитися сальмонельозом дуже легко. Адже в сирому м'ясі можуть міститися бактерії. Тому буде недостатнім, якщо ножа і обробну дошку помити холодною водою. Щоб знешкодити збудника, кухонний інвентар необхідно обдати окропом. Але краще для м'яса виділити окремий ніж і окрему кухонну дошку.

Міф сьомий. Вилікуватися від сальмонельозу можна самостійно, достатньо прийняти антибіотики

Сальмонельоз – важка інфекційна хвороба, яка за неправильного лікування може перейти в хронічну форму. Тому обов'язково необхідно пройти повний курс стаціонарного лікування. У жодному разі не слід займатися самолікуванням і приймати антибіотики – більшість збудників, які викликають кишкові інфекції, до них стійкі. Тому в результаті неправильного лікування людина може перетворитися на прихованого носія інфекції і заражати інших. Тому, якщо є ознаки захворювання, обов'язково зверніться до лікаря.

Симптоми сальмонельозу

Симптоми сальмонельозу схожі на симптоми більшості інших гострих кишкових інфекцій. Інкубаційний період становить в середньому 12-24 години (але, буває, триває і до 2-3 діб).

Захворювання починається гостро: висока температура (до 38-39 градусів), озноб, загальна слабкість, нездужання, головний біль, переймоподібний біль в животі, нудота та блювання. Випорожнення в більшості випадків рідке, водянисте, пінисте, зеленуватого кольору, частотою від 5 до 10 разів на добу. На 2-3-й день хвороби в калі можна виявити домішки слизу і крові. Триває захворювання від 3 діб до 2 тижнів.

Інна Бірюкова

Залиште свій коментар

Вибір редакції