Міфи про кальцій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сьогодні так багато говорять і пишуть про кальцій, що стало важко розібратися, де правда, а де – реклама. Особливо продавці БАДів заплутали жінок. Спробуємо викрити кілька популярних міфів про хімічний елемент, який у всіх на вустах. Нас консультує біохімік, кандидат біологічних наук Іван Валентинович Власенко.

Від нестачі споживання кальцію виникає остеопороз

Остеопороз – зниження щільності кісток і посилення їхньої крихкості, як кажуть лікарі, "поліетіологічне захворювання", тобто має цілу низку причин. І недолік кальцію в їжі серед цих причин стоїть далеко не на першому місці. Насамперед це гормональні порушення (захворювання щитовидної залози, цукровий діабет та ін.), генетичні та вікові фактори, хвороби крові і травлення. Тому перш ніж займатися "профілактикою" або "лікуванням" остеопорозу, ковтаючи БАДи, необхідно пройти обстеження. Так, наприклад, якщо схильність до переломів пов'язана з тим, що в травному тракті не засвоюється кальцій, то, скільки б ви його не вживали, він все одно не досягне мети.

Яєчна шкаралупа – найкраще джерело кальцію

Карбонат кальцію, з якого складається яєчна шкаралупа, – це, по суті, крейда або вапняк. Він зареєстрований як білий харчовий барвник E170, а також продається в аптеках у вигляді таблеток. Як джерело кальцію яєчна шкаралупа нічим не краща від таблеток, тим паче що для приймання всередину її ще необхідно продезинфікувати і розтовкти в порошок. У такому вигляді її, загалом-то, цілком можна вживати за нестачі кальцію. Але треба пам'ятати, що карбонат кальцію не розчиняється у воді, тому пити "кальцієву" воду, настояну на порошку з яєчної шкаралупи, як рекомендують багато "народних цілителів", абсолютно безглуздо. А ось сам порошок чудово розчинить соляна кислота, що міститься в шлунку.

Від нестачі кальцію псуються волосся і нігті

Волосся і нігті є придатками шкіри і мають білкову природу. Їхня будова не має нічого спільного з будовою кісток або зубів. Основою волосини і нігтьової пластинки є щільний білок кератин. У ньому містяться атоми сірки, які зміцнюють цей білок з допомогою потужних міжмолекулярних зв'язків і робить його твердим. Амінокислота, що містить сірку, називається цистеїном і міститься у великій кількості в м'ясі, птиці, яйцях, молоці. Тому ламкість нігтів і волосся пов'язані не з відсутністю кальцію, а з недостатнім споживанням або поганим засвоєнням білкових продуктів.

Препарати кальцію треба вживати тільки з вітаміном D, і що більше – то краще

Щоб клітини шкіри виробили необхідну кількість власного, натурального вітаміну D, дорослому жителю України достатньо того сонячного світла, яке протягом року потрапляє на відкриті ділянки тіла – обличчя і руки. Його з надлишком вистачає для засвоєння кальцію, який необхідний для нормального функціонування організму. Необов'язково навіть їздити на південь і засмагати на пляжі. А вже додаткове вживання вітаміну D всередину взагалі не має сенсу для здорової дорослої людини.

Необхідно знати, що вітамін D, що вживається всередину, – мабуть, єдиний вітамін, що здатний викликати передозування з тяжкими наслідками. Саме у разі передозування вітаміну D розвивається гіперкальціємія – підвищений вміст кальцію в крові, в оболонках кишківника і шлунку, судин, що призводить до порушення функції цих органів, судинних тромбозів. Гіперкальціємія, своєю чергою, може призвести до гіперкальціємічного кризу. Він супроводжується нудотою, нестримним блюванням, болями в кістках, м'язах, животі; уражається підшлункова залоза, нирки, печінка, розвивається гіпертонія. Гіперкальціємічний криз може супроводжуватися тяжкими шлунково-кишковими кровотечами. Тому треба з обережністю вживати цей вітамін і тільки за призначенням лікаря.

У любителів кави кальцій з кісток вимивається швидше

Існують наукові дослідження, які доводять зв'язок між кількістю кофеїну в напоях і швидкістю виведення кальцію з кісток. Але кількість вимитого кальцію при цьому досить незначна. Одна чашка кави або міцного чаю може завдати кісткам шкоду, що компенсується всього однією чайною ложкою молока. Тому кавоманам і любителям поганяти чаї можна порекомендувати пити лате або чай по-англійськи – з молоком.

Іванна Довженко

Залиште свій коментар

Вибір редакції