Червоне вино допомогає чоловікам позбутися жиру

Червоне вино допомогає чоловікам позбутися жиру

Червоне вино допомогає чоловікам покращити метаболізм / Фото: luxplanet.com.ua

За своїм впливом на організм речовини, що містяться у вині, нагадують низькокалорійну дієту.

Учені з Нідерландів прийшли до висновку, що ресвератрол, що міститься в шкірці та кісточках червоного винограду, покращує метаболізм у чоловіків, які страждають ожирінням.

Зазначається, що червоне вино хоч і не допомагає скинути зайву вагу, воно знижує рівень цукру в крові, допомагає нормалізувати тиск і скорочує кількість жиру в печінці. ЗМІ пишуть, що за своїм впливом на організм речовини, що містяться у вині, нагадують низькокалорійну дієту.

Дослідження, на яке посилаються ЗМІ, було опубліковано фахівцями з Маастрихтського університету в листопадовому номері журналу Cell Metabolism.

Протягом 30 днів 11 добровольців із зайвою вагою брали харчову добавку, що містить 150 міліграмів транс-ресвератрола 99-процентної чистоти. В ході експерименту вчені фіксували, скільки енергії витрачають добровольці, скільки жирів відкладається і скільки спалюється організмом. Вивчивши результати, дослідники прийшли до висновку, що ресвератрол допомагає поліпшити метаболізм і такі показники, як кров і тиск.

Раніше вчені з Франції повідомляли, що червоне вино може компенсувати недолік фізичної активності. За їхніми словами, речовина, що міститься в червоному вині, служить перемикачем "клітинного метаболізму" і підтримує повноцінне функціонування енергетичних центрів клітини - мітоходрій.

Зазначимо, що стаття про користь червоного вина була опублікована практично одночасно з результатами дослідження, що проводилося в медичній школі при Гарвардському університеті. Американські вчені прийшли до висновку, що алкогольні напої навіть в малих дозах здатні привести до раку молочної залози у жінок.

Читайте також:

Від зайвої ваги можна оглухнути

В Австралії товстому поросяті зробили підтяжку морди

Чоловік потай годував дружину стероїдами, щоб вона розтовстіла і сиділа вдома

У ранковому шоу чоловічі геніталії показали на весь екран (фото)

Повʼязані теми:

Наступна публікація