Google приховує неймовірні проекти майбутнього в секретній лабораторії

Google приховує неймовірні проекти майбутнього в секретній лабораторії

ЗМІ дізналися про секретну лабораторію Google

ЗМІ знайшли секретну лабораторію Google, в якій розробляють технології майбутнього.

У Google є секретна лабораторія, про яку не знають більшість співробітників компанії і в якій розробляються проекти, описи яких звучать як з науково-фантастичного фільму, пише New York Times.

За даними видання, у лабораторії, розташованій десь біля затоки в Сан-Франциско (США) (точне місце розташування лабораторії не відомо), найяскравіші інженери Google працюють над десятками проектів.

У віданні Google X, як її вже охрестили ЗМІ, знаходяться самокеровані автомобілі, "космічні ліфти" для виведення вантажу на орбіту, передові розробки у сфері робототехніки, а також холодильники, підключені до мережі.

Читайте: Microsoft створив відео майбутнього життя на планеті

Неназваний інженер Google повідомив, що лабораторія працює в секретному режимі в двох різних офісних будівлях - одне для логістики, а інше для проектів роботів.

Серед вчених, які працюють в лабораторії, є співробітники Microsoft, Nokia, Стенфорда, Массачусетського технологічного інституту, Карнегі-Меллона і Нью-Йоркського університету.

Як пишуть ЗМІ, співзасновник Google Сергій Брін разом з співзасновником Ларрі Пейджем складають список ідей для лабораторії.

Лабораторію очолює експерт з робототехніки і штучного інтелекту Себастьян Тран зі Стенфорда, відомий по роботі над першим автопілотним автомобілем в світі.

Також Ендрю Енджі, професор Стенфорда і не менш відомий експерт з ШІ, теж працює в лабораторії.

Водночас, у Google не підтвердили існування лабораторії, але відзначили, що Google любить вкладати кошти в ризиковані проекти.

Читайте: ЦРУ та Google навчилися передбачати майбутнє

Відомий принцип 20%, що дозволяє інженерам Google витрачати п'яту частину свого робочого часу на особисті проекти, є одним із прикладів цього, але секретна лабораторія розвиває цю ідею далі і змушує задатися питанням, яка з технологій має стати повноцінним продуктом.

Як повідомляють неназвані джерела, один продукт буде випущений вже до кінця цього року.

Відзначимо, перші згадки у ЗМІ про Google X відносяться до 2005 року, коли один з інженерів Google запустив експериментальний сайт, призначений для демонстрації схожого з Mac OS X інтерфейсу.

Наступного дня сайт без жодних пояснень був видалений.

Читайте також:

Розроблено повітряний транспорт майбутнього - автобус-хмара

Майбутнє сексу: для оргазму досить буде натиснути Ctrl-Shift-O

До 2100 року люди навчаться мінятися, як робот у "Термінаторі-2"

Учені: у 2050 році автомобілі заговорять з будинками

Повʼязані теми:

Наступна публікація