NASA запланувало висадку астронавтів на Марс до 2033 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Але до цього вони мають висадитися на Місяці.

Американське космічне агентство NASA має намір відправити астронавтів на Марс до 2033 року.

Про це заявив керівник агентства Джим Бранденстайн на слуханнях у Конгресі, передає CNN.

"Ми можемо рухатися вперед щодо висадки на Марс шляхом прискорення висадки на Місяць (до 2024 року)", - сказав він Комітету з питань науки, космосу та технологій. "Ми повинні навчитися жити і працювати в іншому світі. Місяць є найкращим місцем для доведення цих можливостей і технологій. Чим швидше ми зможемо досягти цієї мети, тим швидше ми зможемо відправитися на Марс".

Бюджет на прискорений графік все ще потребує затвердження

Початкове повернення на Місяць було заплановано на 2028 рік, і незрозуміло, чи зможе NASA вкластися у новий термін. Ракета, яку Boeing будує для місії на Місяць, називається космічною системою запуску або SLS, зазнала затримок.

NASA вже витратило щонайменше $ 11,9 млрд на SLS, яка повинна була бути готова до грудня 2017 року. Мета 2024 вимагає різкого прискорення розвитку космічних апаратів.

Упродовж багатьох років секрети криваво-червоної планети, названої на честь римського бога війни Марса, не давали спокою людству. Чи могло на ній утворитися життя? Чи придатна вона для колонізації? Марс поставав "героєм" у багатьох літературних творах. Викликав жвавий інтерес він і у наукових колах. Як досліджували четверту планету від Сонця – читайте у спецпроекті ТСН.ua.

Відео15 років на поверхні Марса: NASA оголосило про завершення місії Opportunity

Прощавай, наш Марсіанене! Так уся планета прощалась цього тижня з роботом Opportunity. Він першим із землян торкнувся поверхні Марса і прослужив на Червоній планеті аж 15 років, замість запланованих 90 днів. 

15 років на поверхні Марса: NASA оголосило про завершення місії Opportunity

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції